Шкільний портал
Субота, 21.04.2018, 05:29
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Конкурс "Педагог-новатор"РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи сподобалось Вам КА ПЗНО?
Всього відповідей: 2487
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаємо Вас на сторінці конкурсу

«Педагог – новатор»

Умови конкурсу.

Порядок та терміни проведення.

Учасники.

Підведення підсумків.

Умови недійсності конкурсу.

Матеріали (розробки) конкурсанів 2016 року.

Матеріали (розробки) конкурсанів 2017 року.

 

     Модернізація шкільної освіти неможлива без зміни векторів, на яких ґрунтувалась ще 15-20 років назад.  Стара система освіти уже віджила себе, віджили й методи прийоми, які були актуальні раніше. У сучасну технологічну добу, коли науково-технічні досягнення швидкими кроками проникають у наше життя, учителю слід приймати ці виклики та, високо закотивши рукава, використовувати все те багатство технічних вдосконалень, яке дає нам технічний прогрес. Учитель – це та людина, котра вводить учнів у світ знань і, щоб не здаватись учневі неандертальцем у сучасному комп’ютерному світі, потрібно самовдосконалюватись та практикуватись у володінні комп’ютером, інтерактивною дошкою,  досягненнями мережі інтернет.

     Використання ІКТ (інформаційно-комунікативних технологій) – це не данина моді, а необхідність сьогодення, оскільки більшість дітей ознайомлюються з комп’ютером набагато раніше, ніж це їм може запропонувати школа. Ні для кого вже не є новиною необхідність широкого застосування електронних засобів навчання під час вивчення будь-якого предмету.

     Не будемо перераховувати всі ті переваги, які надає використання ІКТ на уроках та в позаурочний час – їх достатньо. Слід тільки наголосити, що  в освіті важливою умовою успішної інтеграції технологій є професійна підготовка викладачів і фахівців, які здійснюють експлуатацію систем і засобів нової інтегрованої технології навчання. Кожний учасник навчання на основі інформаційних технологій навчання (ІТН), включаючи адміністрацію установ освіти, має володіти необхідною інформаційною грамотністю і розумінням у використанні технологій. У деяких країнах для цього необхідно навіть мати відповідний сертифікат.

     Саме з метою виявлення обдарованих педагогів-новаторів, тих, хто впроваджує та використовує на професійному рівні ІКТ в навчальному процесі ми вирішили провести цей конкурс.

 

Умови конкурсу

 

1.  До участі в конкурсі допускаються як колективні розробки педагогів (чи учителя та учня) так і індивідуальні з вказаним авторством. Якщо розробка не належить учаснику (учасникам), такі матеріали визнаються плагіатом та не можуть бути використані в конкурсі. Якщо матеріал не запускається, не відкривається чи в нього є ще якісь несправності, він теж не може бути використаний у конкурсі.

Під матеріалами ми розуміємо:

 • Розробки уроків, системи уроків з використанням ІКТ;
 • Презентації (розробка уроку + презентація);
 • Системи контролю й перевірки знань і умінь (контролюючі тестові програми);
 • Електронні підручники, енциклопедії, тренажери, лектори, ППЗ;
 • Анімаційні навчальні картинки;
 • Комп’ютерні навчальні програми;
 • Відеоуроки чи відео, пов’язане з ними;
 • Діючі сайти на навчальну тематику (також сайти вчителів чи ЗНЗ);
 • Матеріали дослідницької діяльності  тощо.

2.  Конкурс платний. Вартість участі у конкурсі для кожного учасника від ЗНЗ коштує 100 грн. 

За ці кошти учасник отримує два електронні сертифікати: електронний сертифікат за участь (перемогу) в конкурсі та електронний сертифікат про публікацію матеріалу на сайті «Шкільного порталу». Вказані сертифікати можна буде роздрукувати на будь-якому шкільному принтері та нагородити учасників на урочистій лінійці.

Також з частини цих коштів формується призовий фонд для учасників. Учасники, які за рішенням журі посядуть  І, ІІ та ІІІ місце, отримають грошову винагороду на банківську картку.

 

 

Порядок та терміни проведення конкурсу

 

Терміни.

Початок:  5 липня

Кінець: за тиждень до Дня учителя поточного року.

Порядок.

Для участі  необхідно до 20 червня надіслати заявку та матеріали для участі в конкурсі. В бланку заявки у розділі " Інформація про матеріали, які надсилаються для участі в конкурсі" необхідно обов'язково уважно та точно заповнити всі поля, оскільки цей текст, який Ви надішлете, буде виставлений як вступний до Ваших конкурсних матеріалів. Цей короткий опис матеріалу повинен містити  обґрунтування необхідності використання матеріалу в навчально-виховному процесі та  пояснення новаторського підходу у його створенні.

Заявку можна завантажити за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-72-20

Увага! Надсилаючи заявку Ви погоджуєтесь з умовами конкурсу та надаєте добровільну згоду на розміщення своєї розробки на нашому сайті.

 

 • Після отримання заявки та матеріалів, протягом трьох діб, на Вашу електронну адресу (з якої надійшла заявка) буде надіслано реквізити (номер картки ПриватБанку) для сплати коштів за участь у конкурсі. Якщо протягом вказаного терміну Ви не отримали від нас листа, напишіть нам ще раз. 
 • Отримавши реквізити, необхідно протягом  3-х банківських днів здійснити перерахунок коштів (з терміналу,  Приват24, чи іншим відомим Вам способом) та, відсканувавши чек, переслати його нам на електронну адресу zno.probne@gmail.com, вказавши в темі листа, що це чек про сплату та свої ПІБ. У відповідь, протягом 3-х днів на адресу, з якої надійшов чек, надійде наш лист-підтвердження сплати коштів. 
 • Після підтвердження сплати ми на сторінках нашого сайту розмістимо матеріал з описом, не вказуючи автора (автор буде відомий тільки нам, а матеріал буде опублікований під номером). Вам на електронну адресу, вказану в заявці, надішлемо посилання на Ваш матеріал.  

Увага! Номер конкурсного матеріалу, який Ви надіслали, залежатиме від того, коли на нашу електронну адресу надійде копія чека. З отриманням копії ми остаточно реєструємо матеріал та надаємо йому порядковий номер. Під цим номером і буде опублікований Ваш матеріал на сторінках сайту.

 • Протягом липня-вересня будемо слідкувати за кількістю переглядів та завантажень матеріалів на нашому сайті.

Кількість переглядів та завантажень матеріалу показано в червоній рамці

За їх результатами журі визначить серед учасників десятку з найкращими показниками та обере тих, хто посяде І, ІІ та ІІІ місце.

Увага! Журі має право включити в 10-ку й матеріал, який не набрав необхідної кількості завантажень та переглядів, однак, на думку журі, заслуговує на увагу.

Цікаво! Кожному учаснику конкурсу випаде можливість відчути себе в ролі журі. Кожен з учасників повинен буде переглянути матеріали учасників,  визначити "свою 10-ку" кращих  та повідомити нам про це до 1 вересня поточного року написавши листа на нашу електронну адресу та вказавши номери 10 матеріалів, які Вам найбільше сподобались та які, на Вашу думку, найбільше заслуговують на перемогу (свій матеріал вказувати заборонено). 

Отож, конкурс відбуватиметься в 2 етапи:

1. Липень - вересень.

Незалежний від нас етап: завантаження та перегляди матеріалів відвідувачами сайту. Разом з тим у цей час кожен з учасників визначається зі "своєю 10-кою" кращих робіт та надсилає нам лист з їх переліком.

2. Кінець вересня.

Засідання журі, та визначення  І, ІІ та ІІІ місця серед десяти претендентів.

 • Результати конкурсу будуть оприлюднені на сторінках нашого сайту в переддень Дня учителя поточного року та надіслані разом з електронними сертифікатами на електронні адреси, вказані в заявках.

 

Учасники конкурсу

 

Учасниками конкурсу можуть бути як індивідуальні так і колективні розробки педагогів-новаторів.  Колективними можуть бути як об’єднання педагогів так і об’єднання учителя та учня. В цьому випадку таке об’єднання також вважається одним учасником.

 

Підведення підсумків конкурсу

 

 • В кінці вересня поточного року відбудеться засідання журі, яке обере серед учасників 10 претендентів за підсумками завантажень,  переглядів матеріалів та оцінок кожного з учасників.
 • Серед 10 претендентів журі визначить та нагородить трійку фіналістів які, на їхню думку, досягли найкращих результатів та відповідають таким критеріям: новизна, актуальність, доступність.

Всі учасники отримають 2 електронні сертифікати: електронний сертифікат за участь та електронний сертифікат про публікацію матеріалу на сайті «Шкільного порталу». Вказані сертифікати можна буде роздрукувати на будь-якому шкільному принтері. Переможці отримають електронні сертифікати  І, ІІ та ІІІ ступеню та грошову винагороду.

 • Електронні сертифікати надійдуть на електронну пошту, вказану в заявці до Дня учителя.

Увага! Хочемо звернути Вашу увагу на те, що сертифікати в друкованому вигляді ми не надсилаємо. Учасники, призери та переможці отримають тільки електронні сертифікати.

 

Умови недійсності конкурсу.

 

За умови, якщо учасників буде невелика кількість (менше 100), організатори конкурсу мають право прийняти рішення про закриття конкурсу ще до його початку. До отримання 100 заявок, організаційний внесок (100 грн.) з учасників не стягується. Тому, при отриманні заявок у листі-відповіді Вам буде вказано, що заявку отримано, а реквізити надійдуть пізніше.

 

Конкурсні матеріали 2016 року.

Щоб переглянути конкурсні матеріали учасників 2016 року, перейдіть за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/index/konkursni_materiali_2016_roku/0-51

 

Конкурсні матеріали 2017 року.

Щоб переглянути конкурсні матеріали учасників 2016 року, перейдіть за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/index/konkursni_materiali_2017_roku/0-80

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz