Шкільний портал
Середа, 27.10.2021, 23:49
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік. 3 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 180
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка-  -3 сторінка- 

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - козацького роду!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Населений пункт
ІІІ місце (продовження)
Капустянський Тимур 4 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Каук Саміра 4 55 3 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Кецман Дмитро 4 50 3 Філія КЗ «Ганнівська  ЗШ І-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти» «Шишкинська ЗШ» Кіровоградської області Кіровоградська с. Шишкине
Кірєєва Мілана 4 52 3 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Клименко Марія 4 57 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Коваленко Назар 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Козельський Олександр 4 50 3 Маріупольський НВК «Ліцей-школа №14»  Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Козлов Ілля 4 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Коломоєць Вероніка 4 50 3 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Колякіна Євгенія 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Корнієнко Аліна 4 50 3 Удачненська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с-ще Удачне
Коробко Єгор 4 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Коробченко Анастасія 4 50 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Черкаської області Черкаська м. Сміла
Коряшкіна Катерина 4 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Котик Назар 4 57 3 Судилківський ліцей Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області Хмельницька с. Судилків
Краснобаєв Іван 4 66 3 Павлівській ЗЗСО І – ІІІ ступенів Арцизької районної ради  Одеської області Одеська  с. Павлівка
Куделко Володимир 4 52 3 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Лазаренко Микита 4 61 3 КОНЗ «Липецьке НВК» ЗЗСО І – ІІІ ступенів – ЗДО» Одеської області Одеська с. Липецьке
Луговкіна Вікторія 4 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Лукьянов Вадим 4 61 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Магда Олександра 4 69 3 Бериславська початкова школа №4 Херсонської області Херсонська  м. Берислав
Медведєв Марк 4 50 3 Маріупольський НВК «Ліцей-школа №14»  Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Мельник Євген 4 50 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька  с. Миколаївка
Мицик Софія 4 61 3 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Міщнко Євгеній 4 50 3 Юрківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради  Черкаської області Черкаська с. Юрківка
Мороз Мар'яна 4 50 3 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Мунтян Юлія 4 61 3 КОНЗ «Липецьке НВК» ЗЗСО І – ІІІ ступенів – ЗДО» Одеської області Одеська с. Липецьке
Муштин Володимир 4 61 3 Судилківський ліцей Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області Хмельницька с. Судилків
Науменко Михайло 4 55 3 Маріупольський НВК «Ліцей-школа №14»  Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Ніколаєва Мілана 4 50 3 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Донецької області Донецька смт. Ялта
Носач Дарина 4 50 3 КЗ «П’ятихатська ЗОШ І-ІІ ступенів» Василівської районної  ради Запорізької області Запорізька с. П’ятихатки
Овчаренко Вікторія 4 56 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Овчаренко Кирило 4 58 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів  Добропільської районної ради Донецької області   Донецька с. Нововодяне
Овчаров Яким 4 50 3 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Однокоз Артур 4 61 3 Худяківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Г.Є.Брика Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Черкаська с. Худяки
Олійник Станіслав 4 50 3 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Ону Віктор 4 61 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів  Добропільської районної ради Донецької області   Донецька с. Нововодяне
Орлов Максим 4 50 3 ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Панченко Ганна 4 50 3 Маріупольський НВК «Ліцей-школа №14»  Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Петренко Кирило 4 50 3 Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №126 ХарківськоЯ ї міської ради Харківської області Харківська м. Харків
Пономарчук Єва 4 50 3 НВК “Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ“ Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Сонцівка 
Присяжнюк Давид 4 50 3 Зеленогайська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Зелений Гай
Притулюк Микита 4 57 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів  Добропільської районної ради Донецької області   Донецька с. Нововодяне
Проклова Катерина 4 50 3 Ліснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області Луганська с. Лісна Поляна
Речкалов Богдан 4 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Роженко Анна 4 66 3 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Черкаської області Черкаська  с. Майданецьке 
Розуменко Ренат 4 50 3 Чугуївський НВК №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І. М. Кожедуба Харківської області Харківська м. Чугуїв
Руденко Ірина 4 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Самойленко Марія 4 50 3 ЗЗСО І-ІІ ступенів №6 Мирноградської міської ради Донецької області Донецька м. Мирноград
Свіжінко Поліна 4 66 3 КЗ ЗСО  І-ІІІ ступенів «Успіх»  Новобогданівської сільської ради, Відродженська філія І-ІІ ступенів Запорізької області Запорізька с-ще Відродження
Сидоренко Руслан 4 58 3 Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Полтавської області Полтавська м. Заводське
Сінюгіна Альона 4 69 3 Дачненський ЗЗСО  І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька  с. Дачне 
Скорікова Каріна 4 56 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Сулейманов Анвер 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Танасейчук Максим 4 69 3 Водянська ЗОШ І–ІІІ ступенів №11 Добропільської міської ради Донецької області Донецька  с-ще Водянське
Товстюк Вікторія 4 66 3 Судилківський ліцей Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області Хмельницька с. Судилків
Троїцький-Скудар Микола 4 55 3 Маріупольський НВК «Ліцей-школа №14»  Донецької області Донецька  м. Маріуполь
Урсул Данило 4 55 3 КОНЗ «Липецьке НВК» ЗЗСО І – ІІІ ступенів – ЗДО» Одеської області Одеська с. Липецьке
Усатий Богдан 4 50 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів  Добропільської районної ради Донецької області   Донецька с. Нововодяне
Федоришен Данил 4 50 3 КЗ «П’ятихатська ЗОШ І-ІІ ступенів» Василівської районної  ради Запорізької області Запорізька с. П’ятихатки
Федотов Гліб 4 55 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради Слов`янського району Донецької області Донецька м. Черкаське
Фокієв Іван 4 52 3 Чернігівська ЗОШ I – III ступенів №9 Чернігівська м. Чернігів
Хірний Арсеній 4 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Цьомра Софія 4 50 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Черкаської області Черкаська м. Сміла
Чала Кіра 4 50 3 КЗ «П’ятихатська ЗОШ І-ІІ ступенів» Василівської районної  ради Запорізької області Запорізька с. П’ятихатки
Чеботарьова Софія 4 58 3 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів  Добропільської районної ради Донецької області   Донецька с. Нововодяне
Челпанова Маргарита 4 50 3 КЗ «Лисичанська ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Лисичанської міської ради Луганської області» Луганська м. Лисичанськ
Чепурна Аліна 4 50 3 НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька м. Костянтинівка
Черемісіна Ганна 4 50 3 КЗ «НВК "Гімназія-школа" №27 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька м. Маріуполь
Чорний Богдан 4 57 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ст. – філія КЗ « Великосеверинівська ЗШ І –ІІІст., Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Чорний Ілля 4 50 3 Максимільянівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар'їнської районної ради Донецької області Донецька с. Максимільянівка
Шевченко Вікторія 4 63 3 Оситнязька ЗШ І-ІІ ст. – філія КЗ « Великосеверинівська ЗШ І –ІІІст., Позашкільний центр» Кіровоградської області Кіровоградська с. Оситняжка
Школьніченко Варвара 4 50 3 Максимільянівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мар'їнської районної ради Донецької області Донецька с. Максимільянівка
Шуньков Матвій 4 50 3 Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області Харківська  м. Балаклія
Юхименко Кирило 4 61 3 Гоголівська ЗОШ І –ІІІ ступенів імені М. В .Гоголя Шишацької  селищної ради Полтавської області Полтавська с. Гоголеве
Ямковий Максим 4 55 3 Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Черкаської області Черкаська м. Сміла
Ясюк Дарина 4 61 3 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6  Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси

 

-1 сторінка- -2 сторінка-  -3 сторінка-

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021