Шкільний портал
Неділя, 25.10.2020, 19:18
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 4 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 97
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

4 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Пункт
ІІ місце (продовження)
Даниленко Максим 4 75 2 Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська  смт Безлюдівка
Данілова Катерина 4 87 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Данільчук Кристина 4 84 2 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Дарченко Анна 4 82 2 СЗШ І-ІІІ ступенів  села Пеньківка Вінницької області Вінницька с. Пеньківка
Деркач Єгор 4 79 2 Сватівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Сватівської районної ради Луганської області Луганська м. Сватове
Дикунець Поліна 4 81 2 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Дідусенко Ольга 4 89 2 СЗШ І-ІІІ ступенів  села Пеньківка Вінницької області Вінницька с. Пеньківка
Дмитрів Віктор 4 82 2 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Дмитрів Каріна 4 84 2 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Донець Олександр 4 88 2 Новотроїцька ЗОШ I-III ступенів №4 Донецької області Донецька смт Новотроїцьке
Дорош Артур 4 85 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Дроздова Марія 4 75 2 Херсонський НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Дружбляк Назар 4 76 2 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Дубина Андрій 4 80 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Дубровська Наталія 4 89 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Дубський Богдан 4 82 2 Десантненський ЗЗСО І -ІІІ ступенів Вилківської міської ради Одеської області Одеська с. Десантне
Дувалко Катерина 4 89 2 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Новопразької селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська смт Нова Прага
Дучева Віталіна 4 73 2 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Елентгаупт Неоніла 4 70 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Євстратов Кирил 4 70 2 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Єлізар'єв Єгор 4 89 2 Херсонська СШ І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Єргієв Даніїл 4 76 2 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Єсін Рустам 4 78 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Живаго Євген 4 76 2 НВК "Новоастраханська  ЗОШ І - ІІІ ступенів – ДНЗ" Луганської області Луганська с. Нова Астрахань
Жигалюк Єлизавета 4 81 2 Ставищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирської області Житомирська с. Ставище
Жмудинський Володимир 4 82 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Жолнеровський Олексій 4 89 2 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Жукова Софія 4 80 2 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області Харківська с. Вишнева
Журавський Ігор 4 80 2 Гімназія Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська  м. Нова Каховка 
Завгородня Соф’я 4 71 2 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Записоцький Богдан 4 74 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Захарченко Сергій 4 70 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Збиральніков Андрій 4 85 2 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Зеленяк Мар'яна 4 88 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Зеленяк Станіслав 4 88 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Золотаренко Едуард 4 70 2 КОЗО «Кислянська ЗШ І – ІІІ ступенів» Дніпропетровської області Дніпропетровська с. Кислянка
Зрожевський Ярослав 4 87 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Іванов Ростислав 4 75 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Іванова Вероніка 4 76 2 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Іванова Маргарита 4 79 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської області Черкаська с. Майданецьке
Іванченко Вікторія 4 81 2 КЗ «Черкаська СЗШ – інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Іващенко Катерина 4 86 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Казанбаєва Тетяна 4 79 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Казьмір Дарина 4 81 2 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Каліна Єва 4 74 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Карбовська Софія 4 73 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Карій Дарина 4 73 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Карлаш Юрій 4 70 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Карнаухов Сергій 4 82 2 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ "філія КЗ " Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Новоселіка
Кафтан Катерина 4 81 2 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Кизимчук Андрій 4 71 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Кириловська Єлизавета 4 81 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Кирильчук Влада 4 86 2 Вугледарський НВК «МРІЯ» (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Донецької області Донецька м. Вугледар
Кичак Анна 4 78 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської області Черкаська с. Майданецьке
Кобижський Кирило 4 76 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Коваленко Меланія 4 81 2 КЗ «СЗШ №18» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Кам’янське
Ковальова Кіра 4 80 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Ковальова Яна 4 82 2 Острівський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області Миколаївська с. Острівка
Ковальчук Аліна 4 87 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Ковальчук Руслан 4 85 2 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Пліщин
Ковач Орися 4 89 2 Тур’я-Реметівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Тур’я-Ремета
Ковенко Поліна 4 75 2 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Ковтун Назарій 4 76 2 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Кокошинська Ніка 4 77 2 НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей м. Добропілля Донецької області Донецька  м. Добропілля 
Коломієць Діана 4 80 2 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Кононенко Ксенія 4 74 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Корбут Ауріка 4 71 2 Ставищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирської області Житомирська с. Ставище
Кормош Іван 4 88 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Корольчук Вікторія 4 75 2 СЗШ І-ІІІ ступенів  села Пеньківка Вінницької області Вінницька с. Пеньківка
Корчага Юрій 4 74 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Косенок Максим 4 85 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Кравець Кирило 4 70 2 ОЗ  Зеленогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів Любашівського району Одеської області Одеська смт Зеленогірське
Крачулова Софія 4 75 2 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Кривенко Яна 4 78 2 Боромлянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області Сумська с. Боромля
Кудінов Максим 4 70 2 НВК «Сонцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Покровської районної ради Донецької області»   Донецька с. Сонцівка
Кукуруза Поліна 4 77 2 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Кулик Олександр 4 82 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Куруц Анастасія 4 89 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Кутасевич Ярослав 4 74 2 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Куценко Богдан 4 70 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Кучер Надія 4 89 2 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Новопразької селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська смт Нова Прага
Кучеренко Катерина 4 74 2 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Ладуха Віталій 4 74 2 Слобідський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ Слобідської сільської ради Сумської області Сумська Слобода
Лапчук Надія 4 80 2 СЗШ І-ІІІ ступенів  села Пеньківка Вінницької області Вінницька с. Пеньківка
Лемешко Софія 4 84 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Литвиненко Денис 4 86 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Литвиненко Єгор 4 76 2 Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської області Херсонська смт Мирне
Літвінова Валерія 4 76 2 Летичівський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька смт Летичів
Луцько Вікторія 4 70 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Ляхов Андрій 4 73 2 Сватівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Сватівської районної ради Луганської області Луганська м. Сватове
Ляшенко Олексій 4 70 2 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Мазурик Зоя 4 78 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Майдік Олександра 4 75 2 Новотроїцька ЗОШ I-III ступенів №4 Донецької області Донецька смт Новотроїцьке
Мала Анастасія 4 74 2 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Малий Микита 4 76 2 Шандриголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області  Донецька  cмт Шандриголове 
Малярчук Ілля 4 76 2 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Манчук Аріна 4 71 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Марич Владислав 4 84 2 КЗО «Троїцький ліцей Первомайської РДА Харківської області» Харківська с. Троїцьке
Марченко Артем 4 70 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Масюк Максим 4 76 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Матвеєв Денис 4 86 2 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Матвійчук Аліна 4 76 2 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Мекенченко Марія 4 70 2 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Мельник Євген 4 71 2 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Мельник Іван 4 82 2 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Мельник Маркіян 4 89 2 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Мерза Лілія 4 78 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Михалевський Марк  4 73 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Мігаль Поліна 4 73 2 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Мінаєв Микита 4 80 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Мітєрєв Данило 4 70 2 Первомайський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15 – колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Мітькіна Дар’я 4 74 2 Красноармійський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ "філія КЗ " Олександрійський опорний ЗЗСО І - ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Новоселіка
Мішеніна Олександра 4 75 2 Первомайський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15 – колегіум» Миколаївської області Миколаївська м. Первомайськ
Міщенко Данііл 4 82 2 Очеретинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с. Очеретине
Могитич Мартарита 4 81 2 Долинський академічний гуманітарний ліцей №6 Івано-Франківської області Івано-Франківська м. Долина
Мороз Мар`яна 4 85 2 Мокротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Львівської області Львівська с. Мокротин
Найда Валерія 4 89 2 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Наумочкіна Анастасія 4 78 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Недвига Анна 4 86 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Недільченко Дмитро 4 85 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Недорубко Варвара 4 81 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Нестеренко Данило 4 89 2 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Несух Крістіан 4 88 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Новак Рєнат 4 81 2 Очеретинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Донецької області Донецька с. Очеретине
Новікова Вікторія 4 84 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Носков Михайло 4 70 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Овчаренко Кирило 4 71 2 Нововодянська ЗОШ І – ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька с. Нововодяне
Огурцов Єгор 4 86 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Донецької області Донецька м. Краматорськ
Олійник Денис 4 81 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Олійник Евеліна  4 85 2 Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Пліщин
Олійник Ярослав 4 87 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Омельченко Віолета 4 87 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Дрнецька м. Добропілля
Осадчий Микита 4 89 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ
Осіпов Богдан 4 86 2 Закупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька с. Закупне
Остапчук Сергій 4 76 2 Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська с. Петропавлівська Борщагівка
Охота Давід 4 70 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської області  Дніпропетровська м. Кривий Ріг
Пальчиков Анатолій 4 74 2 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Панченко Єлизавета 4 86 2 Боромлянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області Сумська с. Боромля
Патрикєєв Яким 4 73 2 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Персунова Анастасія 4 87 2 Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області Донецька с. Старомлинівка
Петренко Артем 4 70 2 КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Дніпро
Півненко Дарина 4 83 2 Кобилецько-Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Кобилецька Поляна
Півоваров Павло 4 81 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Плюта Дарина 4 89 2 Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська м. Черкаси
Погоріляк Іван 4 89 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Погоріляк Крістіна 4 89 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Подлюдний Артем 4 80 2 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Подоляка Уляна 4 82 2 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Попович Іван 4 88 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Просвірніна Ангеліна 4 70 2 КЗ «Нікопольська СЗШ І-ІІІ ступенів №16» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Процовський Володимир 4 71 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Путцев Костянтин 4 70 2 ЗОШ I-III ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області Донецька м. Покровськ
Ребрик Іван 4 88 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Редозубова Яна 4 73 2 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Решетняк Єлизавета 4 87 2 Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області Луганська с. Підгорівка
Рибян Ангеліна 4 70 2 Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницька м. Хмельницький
Рогатюк Роман 4 82 2 Летичівський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька смт Летичів
Рогачко Кирило 4 85 2 Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Добропілля
Роженко Анна 4 73 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської області Черкаська с. Майданецьке
Розтрепенко Максим 4 78 2 КЗ «Черкаська СЗШ – інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» Черкаська м. Черкаси
Роман Віолетта 4 89 2 Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська с. Широке
Рудковський Антон 4 82 2 Летичівський ліцей №2 Хмельницької області Хмельницька смт Летичів
Рябухін Юрій 4 86 2 Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Луганської області Луганська м. Лисичанськ

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020