Шкільний портал
Четвер, 28.10.2021, 00:57
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна 6 клас. Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рік. 2 сторінкаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3229
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

6 клас. 

Результати конкурсу "Я - Людина!" 2019 рік.

Дані в таблиці подаються так, як були надіслані в бланку заявки. Перелік учасників у таблиці подається в алфавітній послідовності.

ПІБ Клас Бал Місце Назва навчального закладу Область Пункт
ІІ місце (продовження)
Кам’янка  Дмитро 6 71 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Камененко Діана 6 84 2 Десантненський ЗЗСО І -ІІІ ступенів Вилківської міської ради Одеської області Одеська с. Десантне
Каштанова Єлизавета 6 84 2 Миколаївська ЗОШ №39 імені Ю.І.Макарова Миколаївська м. Миколаїв
Кириченко Ангеліна 6 75 2 Глібівська ЗОШ І-ІІ ступенів Київської області Київська  с. Глібівка
Кирпотенко Мілена 6 72 2 Кременчуцька гімназія №9 Полтавської області Полтавська м. Кременчук
Кіру Дарія 6 84 2 Утконосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області Одеська  с. Утконосівка
Клименко Дар’я 6 86 2 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Князєв Едуард 6 86 2 НВК "Ліцей - школа №14" Донецької області Донецька м. Маріуполь
Кобрін Микита 6 84 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Ковальчук Єлизавета 6 80 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Ковба Кирило 6 75 2 КЗО СЗШ №26 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Козлов Арсеній 6 70 2 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Колодко Максим 6 73 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Коноваленко Анастасія 6 71 2 Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області Харкiвська с. Таранiвка
Коренькова Єлизавета 6 77 2 Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Корнієнко Валерія 6 80 2 Острівський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області Миколаївська с. Острівка
Корнійчук Ангеліна 6 77 2 Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Корченко Ксенія 6 77 2 Десантненський ЗЗСО І -ІІІ ступенів Вилківської міської ради Одеської області Одеська с. Десантне
Космина Катерина 6 82 2 Нечаївський ЗЗСО І-ІІ ступенів Червонослобідської сільської ради  Черкаської області Черкаська с. Нечаївка
Костіна Тетяна 6 80 2 Новомаячківська ЗОШ I-II ступенів Херсонської області Херсонська смт  Нова Маячка
Котлярчук Уляна 6 86 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Котяй Михайло 6 88 2 Великоозерянський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Рівненської області Рівненська с. Великі Озера
Коцило Олег 6 70 2 КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Запорізької області Запорізька с. Тимошівка
Кошута Анастасія 6 82 2 Тур’я Бистрянська ЗОШ  І-ІІ ступенів Закарпатської області Закарпатська  с. Тур’я Бистра
Криніна Анна 6 80 2 Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Донецької області Донецька м. Краматорськ
Кузнєцова Анастасія 6 86 2 Миколаївська ЗОШ №39 імені Ю.І.Макарова Миколаївська м. Миколаїв
Кузьма Ольга 6 71 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Кузьмішена Вероніка 6 80 2 СЗШ І-ІІІ ступенів  села Пеньківка Вінницької області Вінницька с. Пеньківка
Куксова Вікторія 6 73 2 Новодніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів Запорізької області Запорізька с. Новодніпровка
Курбет Єлизавета 6 82 2 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Курдюкова Владислава 6 86 2 КЗО СЗШ № 2 ДМР Дніпропетровська м. Дніпро
Курилех Ангеліна 6 77 2 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Курилюк Вікторія 6 70 2 Ставчанський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Ставчани
Кутова Марія 6 88 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Кучерява Єлізавета 6 71 2 Пересадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Пересадівка
Кшемінський Владислав  6 86 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Лавріва Кіра 6 73 2 Зорянський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зоряне
Лазован Беатрісса 6 71 2 ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Ф. Дерев’янка» Іванівської РДА Одеської області Одеська смт  Іванівка
Линник Наташа 6 75 2 Слобідський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ Слобідської сільської ради Сумської області Сумська Слобода
Лиськова Єлізавета 6 82 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Лівіцький Владислав 6 86 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Лозицька Весна 6 73 2 Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Лозовій Вероніка 6 86 2 Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Іванівка
Ломакіна Євгенія 6 70 2 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Лупу Адам 6 84 2 Михайлівський НВК Чернівецької області Чернівецька с. Михайлівка
Магера Олеся 6 80 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Мамчур Катерина 6 75 2 НВК "Ліцей - школа №14" Донецької області Донецька м. Маріуполь
Манан Руслана 6 86 2 Ліцей №1 Горностаївської селищної ради Херсонської області Херсонська смт Горностаївка
Маркітантов Олександр 6 75 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Матюнін Артем 6 80 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Мельник Антон 6 82 2 Дар’ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Андрія Шульги Херсонської області Херсонська с. Дар’ївка
Мескева Рубіна 6 84 2 Полтавська мистецька спеціалізована школа-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені С.Русової Полтавської області Полтавська м. Полтава
Мизунська Юлія 6 82 2 Михайлівський НВК Чернівецької області Чернівецька с. Михайлівка
Музика Дмитро 6 86 2 Новопразьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ – позашкільний центр» Новопразької селищної ради Кіровоградської області Кіровоградська смт Нова Прага
Музичук Ілля 6 82 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м. Запоріжжя
Мусійченко Єлизавета 6 88 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Налескін Ростислав 6 73 2 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Новіцька Маряна 6 75 2 ОЗ «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Миколаївської районної ради Одеської області Одеська  смт Миколаївка
Олійник Лілія 6 75 2 ОЗ «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Миколаївської районної ради Одеської області Одеська  смт Миколаївка
Пархоменко Єлизавета 6 73 2 Прелесненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецької області Донецька с. Прелесне
Пастухова Єлизавета 6 71 2 КЗ «Бунаківський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області Харківська с. Бунакове
Пахниц Віктор 6 70 2 Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька смт Ялта
Паша Олександра 6 80 2 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька смт Мангуш
Перевишко Богдана 6 73 2 НВК "Новоастраханська  ЗОШ І - ІІІ ступенів – ДНЗ" Луганської області Луганська с. Нова Астрахань
Пєхтєров Максим 6 73 2 КЗ «Мар’янівський освітній комплекс» Ширяївської селищної ради Одеської області Одеська с. Мар’янівка 
Пилипенко Максим 6 82 2 Верхньокриничанський НВК «ЗОШ  І-ІІ ступенів , ДНЗ» Запорізької області Запорізька с. Верхня Криниця
Пичевська Олена 6 88 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Підлипчук Владислав 6 70 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Підченко Діана 6 71 2 Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області Харкiвська с. Таранiвка
Подольська Юлія 6 77 2 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Полєщук Ірина 6 70 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м. Запоріжжя
Прокіпчук Максим 6 82 2 Михайлівський НВК Чернівецької області Чернівецька с. Михайлівка
Прокопенко Михайло 6 71 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м. Запоріжжя
Прусова Ірина 6 82 2 Браїлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька с. Браїлівка
Пятаченко Анастасія 6 86 2 Миколаївська ЗОШ №39 імені Ю.І.Макарова Миколаївська м. Миколаїв
Радченко Артур 6 86 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Ранга Ганна 6 80 2 Троїцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яськівської ОТГ Одеської області Одеська с. Троїцьке
Ременець Юлія 6 77 2 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Родніцька Вікторія 6 70 2 Філія Опорного закладу освіти «Новозбур′ївський заклад базової та дошкільної освіти» Херсонської області Херсонська с. Нова Збур′ївка
Розсильна Надія 6 71 2 НВК "Новоастраханська  ЗОШ І - ІІІ ступенів – ДНЗ" Луганської області Луганська с. Нова Астрахань
Рудий Ігор 6 84 2 «Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області» Луганська с. Ями
Савін Михайло 6 84 2 Миколаївська ЗОШ №39 імені Ю.І.Макарова Миколаївська м. Миколаїв
Савченко Юля 6 73 2 Слобідський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ Слобідської сільської ради Сумської області Сумська Слобода
Саксонова Єлизавета  6 75 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Сальнікова Анжеліка 6 77 2 КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради» Запорізької області Запорізька смт Веселе
Салюк Костянтин 6 71 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Самойлова Юлія 6 71 2 Майданецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської області Черкаська с. Майданецьке
Селянко Анна 6 88 2 Нечаївський ЗЗСО І-ІІ ступенів Червонослобідської сільської ради  Черкаської області Черкаська с. Нечаївка
Сенькова Тетяна 6 77 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Синиця Єлизавета 6 82 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Сівков Кирило 6 88 2 Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Криворіжжя
Сікора Софія 6 73 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Скотніков Нікіта 6 70 2 Вознесенська гімназія «Орієнтир» Мелітопольської районної ради Запорізької області Запорізька  с. Вознесенка
Скринська Вікторія 6 88 2 Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Привільне
Сорочан Дарина 6 88 2 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Стародумова Єлизавета 6 77 2 Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Стахів Арсен 6 71 2 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Сунцов Ілля 6 70 2 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Сурмай Євгенія 6 82 2 Новоселівська філія  КНЗ Очеретинський НВК: ЗОШ І-ІІІст з поглибленим вивчення окремих предметів та курсів – ДНЗ (опорний заклад) Донецької області Донецька с. Новоселівка -3
Тетеря Іван 6 82 2 НВК "Ліцей - школа №14" Донецької області Донецька м. Маріуполь
Тихонова Карина 6 71 2 Прелесненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради Донецької області Донецька с. Прелесне
Ткаченко Артем 6 77 2 Бондарівська ЗОШ І – ІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області Луганська  с. Бондареве
Тюхтій Сніжана 6 80 2 Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів Одеської області Одеська с. Новоолександрівка
Усіченко Владислав 6 70 2 Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців Харківської області Харкiвська с. Таранiвка
Федорук Владислав 6 73 2 КЗ Верхньоторецький НВК: Верхньоторецька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Донецької області Донецька смт Верхньоторецьке
Хлюст Анна 6 84 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Ходжагельдиев Владислав 6 80 2 НВК "Ліцей - школа №14" Донецької області Донецька м. Маріуполь
Хом’яченко Анастасія 6 82 2 КЗ «Ширяївський освітній комплекс №1» cмт. Ширяєве Одеської області Одеська смт Ширяєве
Храмов Богдан 6 84 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Циганівський Олександр 6 70 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ №12 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Чеботар Евеліна 6 84 2 Десантненський ЗЗСО І -ІІІ ступенів Вилківської міської ради Одеської області Одеська с. Десантне
Чепіженко Надія 6 71 2 Пересадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Миколаївської області Миколаївська с. Пересадівка
Чернев Кирило 6 75 2 Бериславський ЗПЗСО №3 Бериславської районної ради Херсонської області  Херсонська м. Берислав
Чернова Ірина 6 80 2 Полтавська мистецька спеціалізована школа-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені С.Русової Полтавської області Полтавська м. Полтава
Черткова Марина 6 70 2 Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська  смт Безлюдівка
Чімбру Ангеліна 6 86 2 Михайлівський НВК Чернівецької області Чернівецька с. Михайлівка
Шевчик Вікторія 6 71 2 Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 Запорізька м. Запоріжжя
Широка Надія 6 70 2 Херсонський загальноосвітній НВК №48 Херсонської міської ради Херсонська м. Херсон
Шуть Злата 6 84 2 Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області Донецька м. Білозерське
Шушко Микола 6 70 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Щербіна Евеліна 6 80 2 Мангуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області Донецька смт Мангуш
Якимів Анастасія 6 82 2 Добровлянський ліцей Івано-Франківської області Івано-Франківська с. Добровляни
Яковенко Анна 6 73 2 Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області Харківська  смт Безлюдівка
Яловик Володимир 6 73 2 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
ІІІ місце
Абрамова Софія 6 68 3 Ліцей №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради Львівська м. Львів
Арсірій Денис 6 51 3 Воронівська філія Новоукраїнського НВК №8 « Ліцей – ДНЗ» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська с. Воронівка
Бабенко Каріна 6 64 3 Боромлянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області Сумська с. Боромля
Бабич Анастасія 6 57 3 Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області Київська  с. Княжичі
Баламутовський Владислав 6 55 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Балан Анна 6 55 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Батарчук Соф’я 6 51 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька м. Слов’янськ
Боєнко Дмитро 6 55 3 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Бондарєв Віктор 6 66 3 Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Дніпропетровської області Дніпропетровська  м. Синельникове 
Борисов Петро 6 50 3 НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей м. Добропілля Донецької області Донецька  м. Добропілля 
Бредучев Вадим 6 53 3 Новоселівський Перший НВК Донецької області Донецька с. Новоселівка Перша
Бу Шдід Оскар 6 50 3 Броварське НВО Київської області Київська  м. Бровари
Волошин Микола 6 57 3 Золочівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Львівської області Львівська м. Золочів
Галушка Артем 6 53 3 Полтавська мистецька спеціалізована школа-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені С.Русової Полтавської області Полтавська м. Полтава
Гараніч Діана 6 57 3 Зорянський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Донецької області Донецька с. Зоряне
Глушенко Данил 6 60 3 КЗ «НСЗШ №2» Дніпропетровської області Дніпропетровська м. Нікополь
Голець Єгор 6 55 3 Спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської області Чернігівська м. Чернігів
Гончаров Арсеній 6 50 3 Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради Донецької області Донецька  м. Слов’янськ 
Гордійчук Ольга 6 55 3 Ставчанський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Ставчани
Гребцов Іван 6 62 3 Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області Донецька с. Миколаївка
Григорець Богдана 6 50 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ №12 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський
Грінко Ангеліна 6 60 3 Ставчанський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Чернівецької області Чернівецька с. Ставчани
Громова Поліна 6 64 3 ОЗ «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Миколаївської районної ради Одеської області Одеська  смт Миколаївка
Губа Альбіна 6 62 3 Селидівська ЗОШ I-III ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька м. Селидове
Гуска Нікіта 6 50 3 Кам’янець-Подільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №10 Хмельницької області Хмельницька м. Кам’янець-Подільський

-1 сторінка- -2 сторінка- -3 сторінка-

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021