Шкільний портал
Четвер, 19.07.2018, 07:42
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Конкурс "Я - козацького роду!"РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи сподобалось Вам КА ПЗНО?
Всього відповідей: 2494
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Вітаємо Вас на сторінці конкурсу

"Я - козацького роду"

 

Ми, українці, живемо на своїй Богом даній та прекрасній землі. Були в нас часи розквіту, були й часи занепаду, були радісні часи та часи смутку. Але, чого в нас не відібрати - так це звитяги нашої козацької, куди б нас доля не закинула та в якій би ми стороні не проживали. І про цю звитягу потрібно пам'ятати, дізнаватись нове, пишатись тим, що уже знаємо. З цією метою ми, колектив "Шкільного порталу" запроваджуємо національно-патріотичний конкурс під назвою "Я - козацького роду!". Побачимо, скільки у нас козаків та козачок!

Конкурс відбувається під гаслом: "Козацькому роду нема переводу!" та включає в себе, в основному, питання з історії України.  В конкурсних завданнях звертатиметься велика увага на козацтво, його роль як в житті тогочасної української спільноти так і в подальші періоди, а також на звитяги українців як до виникнення козацтва, так і після офіційної ліквідації його Катериною ІІ. 

Конкурс приурочується до Дня Козацтва та проходить  напередодні його офіційного відзначення нашою державою (12 - 13 жовтня), тому ми пропонуємо включити його до святкового сценарію та провести до чи після урочистостей в навчальному закладі. 

 

 1. Умови конкурсу
 2. Вартість участі в конкурсі
 3. Регламент проведення конкурсу
 4. Як школі стати учасником конкурсу
 5. Учасники конкурсу
 6. Вимоги до відповдальної особи (шкільного куратора)
 7. Порядок проведення конкурсу
 8. Підведення підсумків конкурсу
 9. Вимоги до комп'ютерів

 

Умови конкурсу

 • Включає в себе завдання різного рівня та об'єднує в собі, в основному, питання з історії України. 
 • Конкурс відбувається в комп'ютеному класі навчального закладу чи в будь-якому іншому приміщенні ЗНЗ, який обладнаний комп'ютерами та під наглядом відповідальної особи. 
 • Завдання подаються завдяки комп'ютерній програмі, яку необхідно буде завантажити на цій сторінці в конкурсний день. На даний час за посиланням   http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-695-20    варто спробувати демонстраційну програму, яка продемонструє можливості програми та приклади роботи з завданнями. Спробувати програму потрібно обов'язково (на випадок, якщо щось буде не зрозуміло). Щоб ознайомитись з вимогами до комп'ютерів, натисніть тут.
 • Участь у конкурсі платна.

 

Вартість участі в конкурсі

Участь у конкурсі платна. Вартість участі у конкурсі для кожного учасника від ЗНЗ складає 15 грн

Мінімальна кількість учасників від ЗНЗ - 6 учнів

 

В цій рамці 12 - 13 жовтня  знаходитимуться посилання на архіви, в яких будуть файли конкурсу.

Достатньо буде на посилання натиснути і завантаження розпочнеться автоматично.

Посилання для завантаження конкурсних програм

Для 5-8 класів (перша група) : http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-707-20

Для 9-11 класів (друга група) : http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-708-20

Щоб завантажити програми, достатньо натиснути на посилання. Завантаження розпочнеться автоматично.

 

Щоб завантажити конкурсні програми в одному архіві з Google диску, натисніть на посилання: 

 https://drive.google.com/open?id=0B88wTFJUiZOnRUhWMzBDcnJibTg

 

 

 

Регламент проведення конкурсу

 • Конкурс проводиться в один етап  12-13 жовтня  (в будь-який з цих днів на вибір).
 • До 5 жовтня  (включно) ЗНЗ необхідно подати заявку на участь у конкурсі за адресою: zno.probne@gmail.com  Бланк заявки можна завантажити за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-22-20
 • Після отримання заявки, протягом трьох діб, (увага! навіть у вихідні дні) на Вашу електронну адресу (з якої надійшла заявка) буде надіслано реквізити (номер картки ПриватБанку) для сплати коштів за участь у конкурсі.
 • Отримавши реквізити, необхідно  до 12 жовтня здійснити перерахування коштів (з терміналу,  Приват24, чи іншим відомим Вам способом) та, відсканувавши чек, переслати його нам за тією ж адресою zno.probne@gmail.com, вказавши в темі листа, що це чек про оплату та назву ЗНЗ. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо написати нам на електронну адресу та вказати, о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок. 
 • 12-13 жовтня, в будь-який з цих конкурсних днів, необхідно зайти на наш сайт, на цю сторінку та завантажити архів з рамки  у якому буде 2 файли для 5-8 та 9-11 класів, провести конкурс та надіслати нам файли зі звітами з комп'ютерів, на які були встановлені програми, попредньо заархівувавши їх.
 • Електронні сертифікати учасників, куратора та переможців конкурсу надійдуть на вказану Вами електронну адресу не пізніше 15 січня наступного року (після зимових канікул). 

 

 Як школі стати учасником конкурсу

Призначити відповідальну особу (шкільного куратора), який заповнить та надішле заявку на нашу електронну пошту zno.probne@gmail.com, сплатить організаційний внесок, організовує проведення конкурсу в школі, проводитиме з нами листування, надішле результати.

 

Учасники конкурсу

До участі в конкурсі запрошуються учні 5 -11 класів, які будуть об'єднані в дві групи:

 1. 5-8 класи (ті учні, які ще не вивчали з історії періоду козаччини)
 2. 9-11 класи (ті учні, які уже вивчили козацьку добу)

Кожній з груп буде запропоновано свій підбір запитань та окрема комп'ютерна програма.

Мінімальна кількість учасників від ЗНЗ – 6 учнів.

 

Вимоги до відповдальної особи (шкільного куратора)

Щоб ознайомитись з вимогами до відповідальної особи (куратора), перейдіть за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/index/vimogi_do_vidpovdalnoji_osobi_kuratora/0-68

 

Інструкція для відповідальної особи від ЗНЗ

До початку конкурсу

1. Спробувати демонстраційну версію програми для перевірки відповідності комп'ютерів до вимог програми.

2. Уважно та точно заповнити та надіслати заявку на конкурс на електронну адресу  zno.probne@gmail.com 

Увага! Не потрібно надсилати 2, 3 та більше листів одночасно. Цим Ви тільки погіршите ситуацію, оскільки заплутаєте нас. Зрозумійте, що коли надходить одночасно велика кількість листів, дуже складно. Були випадки , що реєстрували кілька листів та надсилали не одне повідомлення. Це викликає збій в роботі та тільки сповільнює її.  Достатньо буде одного листа. 

3. Регулярно (кожного дня) заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати реквізити для сплати оргвнеску

4. Дочекатись електронного листа з реквізитами, до 12 жовтня сплатити оргвнесок, відсканувати чек та надіслати копію на електронну адресу zno.probne@gmail.com, не забувши вказати в темі листа назву ЗНЗ та те, що це копія чека. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо написати нам на електронну адресу та вказати, о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок.  Якщо протягом 3-х діб реквізити не надійшли (це означатиме, що ми Вашого листа не отримали), надіслати нам заявку ще раз.  

5. Регулярно заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати листа з підтвердженням отримання коштів та інструкціями по проведенню. Якщо протягом 3-х діб підтвердження не надійшло (це означатиме, що ми Вашого листа не отримали), надіслати нам копію чека ще раз.  

Під час конкурсу

1. В період 12-13 жовтня (в будь-який із вказаних днів) зайти на цю сторінку, завантажити з рамки програми, встановити їх на випробувані комп'ютери та провести конкурс.

2. Під час заповнення учасниками полів з ім'ям, прізвищем (українською мовою за всіма правилами правопису) та класом перевірити правильність заповнення, і тільки після цього дозволити розпочати конкурс кожному з учасників. Якщо цього зроблено не буде і учасник допустить помилку, програма так дані нам і надасть і ми  розробимо сертифікати з помилкою. 

Увага! Ці дані (прізвище, ім'я, клас) будуть у закодованих файлах, що надішють нам куратори, додатково списків з прізвищами надсилати не потрібно.  

3. Після закінчення конкурсу зібрати з усих задіяних комп'ютерів файли, заархівувати їх.

4. Надіслати одним листом заархівовані файли з усих комп'ютерів на нашу електронну адресу zno.probne@gmail.com не забувши вказати в темі листа назву ЗНЗ та те, що це файли результатів учасників конкурсу (обов'язково, оскільки при отриманні ми не знатимемо, звідки результати надійшли).

5. Регулярно заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати листа з підтвердженням отримання файлів. Якщо протягом 3-х діб листа від нас не надійде, надіслати файли зі списком учасників нам ще раз. Не забути вказати у темі листа назву конкурсу, ЗНЗ та те, що це файли конкурсу.

Після проведення конкурсу

1. Час від часу заходити на електронну пошту для того, щоб перевірити, чи не надійшов від нас лист з сертифікатами.

2. Отримавши сертифікати, перевірити їх на можливі помилки та відписатись нам, нагородити ними учасників.

Увага! Невиконання якогось із цих пунктів може призвести до негативних наслідків. Будьте коректними та виконайте все так, як вказано вище. 

 

Порядок проведення конкурсу

1. В будь-який з конкурсних днів, (з 12 по 13 жовтня), куратор завантажує програми (їх буде в архіві дві: на 5-8 та 9-11 класи) з цієї сторінки на сайті (тому є сенс внести її в закладки).

2. Скидає їх на всі комп'ютери, які пройшли випробування і відповідають нашим вимогам (вимоги описані нижче). Щоб перейти до вимог, натисніть тут.

3. У встановлений куратором час в межах конкурсних днів, під його наглядом, учні сідають за комп'ютери, запускають програму, вводять свої дані та, після перевірки їх куратором, розпочинають конкурс й відповідають на питання. Якщо на всіх учасників комп'ютерів не вистачає, дозволяється проводити конкурс в кілька підходів  до того часу, поки всі заявлені учасники не закінчать. Як куратор встановить черговість, залежить від нього. Нам це не важливо. Однак, від того, наскільки правильно учні запишуть своє прізвище, ім'я та клас залежить правильність внесення нами даних у сертифікати.

Увага! Один учасник може взяти участь у конкурсі тільки один раз.

4. В програмі встановлено час проходження питань. Він становить 60 хвилин для кожного запуску програми. Якщо до закінчення часу не виконати всі завдання,   вікно програми закриється. Після цього учасник більше не матиме права ще раз відповісти на конкурсні запитання.

5. По закінченні конкурсу куратору потрібно зібрати файли зі звітами з усіх комп'ютерів, заархівувати їх та надіслати нам на електронну адресу: zno.probne@gmail.com 

Нагадуємо, що нам потрібно надіслати файли, які знаходитимуться на всіх задіяних комп'ютерах. Вони розташовуватимуться  на дискові С та будуть носити назву Resultat_Kozak_2017 (шлях: C:\Resultat_Kozak_2017

Листа нам на електронну адресу потрібно надіслати до кінця доби 18 жовтня. В темі листа обов'язково необхідно вказати, що в даному листі знаходяться результати конкурсу та назву ЗНЗ. 

Увага! Якщо на одному комп'ютері конкурсні завдання виконують по черзі кілька учнів, файли на кожного з них не потрібні. Їх просто не буде. Всі дані програма запише на один файл на тому комп'ютері, на якому встановлена. Потрібно стільки файлів, скільки комп'ютерів буде задіяно.

6. Після надсилання результатів, відповідальна особа повинна протягом трьох діб регулярно заходити на електронну пошту, яка вказана у заявці як така, через яку вестиметься електронне листування. Як тільки ми матимемо змогу (в межах цих трьох діб), ми переглянемо Вашого листа та надішлемо підтвердження його отримання. Також, якщо з даними буде щось не те, ми в листі про це повідомимо.  У випадку, якщо протягом трьох діб з моменту відправлення листа з файлами та списком відповіді від нас не надійшло (це означатиме, що листа ми не отримали з якихось причин), куратор повинен ще раз надіслати нам такого ж листа та знову очікувати три доби нашої відповіді. 
 
Увага! У випадку, якщо відповідальна особа надішле не всі результати, колектив "Шкільного порталу" не несе за це відповідальність. В такому випадку сертифікати надійдуть тільки на тих учасників, результати яких до нас надійшли. 
 
Увага! Якщо у заявці було вказано 10 учасників від 1-ї  групи та 5 учасників від 2-ї, але з якихось причин в першій групі не з'явилось кілька учнів, а в другій групі є всі, відповідальна особа у супровідному листі повинна вказати про зміни, які стались. Кошти за учасників, які з будь-яких причин не з'явились в конкурсні дні чи відповідальна особа забула надіслати чиїсь результати, не повертаються. Однак, відсутніх учасників з 1-ї групи дозволяється замінити новими учасниками в такій кількості, як і ті, що не з'явились. Якщо заміна буде здійснена з 2-ї групи (тобто в 1-й групі тепер буде 8 учасників, а в 2-й - не 5 а 7), куратор повинен у супровідному листі на ці зміни вказати.  

Увага!  Файли з результатами самі до нас не надішлються. Їх обов'язково потрібно надіслати куратору до вказаного терміну. У випадку, якщо файли до нас не надійдуть, організатор (колектив "Шкільного порталу") не несе відповідальність за неуважність куратора. В такому випадку сертифікатів учасники та куратор не отримають. 

 

 

Підведення підсумків конкурсу

 • За підсумками оцінювання, яке здійснить програма та за рішенням журі, учасників буде нагороджено електронними сертифікатами нашого порталу І, ІІ, ІІІ ступенів та електронними сертифікатами за участь. Вказані сертифікати можна буде роздрукувати на будь-якому шкільному принтері та нагородити учасників конкурсу на урочистій лінійці.
 • Електронними сертифікатами також буде нагороджено куратора від ЗНЗ. Їх теж можна буде роздрукувати на будь-якому шкільному принтері.

 

Вимоги до комп'ютерів

Програма працює на ОС Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10.  

Для роботи на Linux можна використовувати Wine.

Щоб перевірити, чи комп'ютер можна використовувати для конкурсу, Вам потрібно завантажити демонстраційну програму, запустити її та дати відповідь на 10 запитань. Таким чином ви не тільки протестуєте програму а й спробуєте на собі всі ті типи завдань, частину з яких ми використаємо в конкурсі. По закінченні демонстраційного тестування програма видасть результат та звіт для ознайомлення. Під час самого конкурсу звіту та результату не буде, але в демонстраційній програмі ми вставили звіт для того, щоб Ви проглянули його та переконались у правильності своїх відповідей та у тому, що Ви зрозуміли, як працювати з завданнями.
Також програма під час закриття створить файл, у якому будуть зашифровані дані про Ваш результат. Файл знаходитиметься на диску С у папці під назвою Resultat_Kozak_Dem (шлях:C:\Resultat_Kozak_Dem). Вам потрібно просто візуально перевірити, чи він є та видалити його (обов'язково), оскільки він для Вас не являє цінності і є тільки тестовим файлом для діагностики  комп'ютера на можливість брати участь у конкурсі. Якщо папка з файлом є, це означає, що на цьому комп'ютері можна проводити конкурс, якщо папка з файлом відсутня - цей комп'ютер задіювати не можна, оскільки Вам потрібно буде по закінченні конкурсу переслати нам файли, які створять конкурсні програми, на електронну пошту zno.probne@gmail.com  Вони нам потрібні, оскільки вони несуть закодовану інформацію про результати проходження конкурсу кожним учасником. Якщо файлів не буде, ми не зможемо опрацювати результати учасників з Вашого ЗНЗ і вони не отримають сертифікати.

Завантажити демонстраційну програму можна за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-695-20

Завантажити заявку можна за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-696-20

 

Будемо чекати Вашої заявки.

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018