Шкільний портал
Неділя, 05.07.2020, 09:40
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Конкурс "Я - козацького роду!"РеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 90
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаємо Вас на сторінці щорічного Всеукраїнського 

національно-патріотичного конкурсу

"Я - козацького роду"

 

Ми, українці, живемо на своїй Богом даній та прекрасній землі. Були в нас часи розквіту, були й часи занепаду, були радісні часи та часи смутку. Але, чого в нас не відібрати - так це звитяги нашої козацької, куди б нас доля не закинула та в якій би ми стороні не проживали. І про цю звитягу потрібно пам'ятати, дізнаватись нове, пишатись тим, що уже знаємо. Для цього й існує наш національно-патріотичний конкурс під назвою "Я - козацького роду!". Побачимо, скільки у нас козаків та козачок!

Конкурс відбувається під гаслом: "Козацькому роду нема переводу!" та включає в себе, в основному, питання з історії України.  В конкурсних завданнях звертатиметься велика увага на козацтво, його роль як в житті тогочасної української спільноти так і в подальші періоди, а також на звитяги українців як до виникнення козацтва, так і після офіційної ліквідації його Катериною ІІ. 

Конкурс приурочується до Дня Козацтва та проходить  в межах його офіційного відзначення нашою державою (11 - 16 жовтня), тому ми пропонуємо включити його до святкового сценарію та провести до чи після урочистостей в навчальному закладі. 

До участі в конкурсі запрошуються учні 2 -11 класів ЗНЗ, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ, позашкільних закладів.

 

 1. Умови конкурсу
 2. Вартість участі в конкурсі
 3. Регламент проведення конкурсу
 4. Як навчальному закладу стати учасником конкурсу
 5. Учасники конкурсу
 6. Вимоги до відповдальної особи (шкільного куратора)
 7. Інструкція для відповідальної особи
 8. Порядок проведення конкурсу
 9. Підведення підсумків конкурсу
 10. Вимоги до комп'ютерів
 11. Відеоінструкції кураторам
 12. Посилання для завантаження заявки та програми для діагностики комп'ютерів

 

1. Умови конкурсу

 • Конкурсні запитання включають в себе завдання різного рівня та об'єднують в собі, в основному, питання з предметів гуманітарного циклу. 

 • Конкурс відбувається в комп'ютеному класі навчального закладу чи в будь-якому іншому приміщенні навчального закладу, який обладнаний комп'ютерами та під наглядом відповідальної особи. 

 • Завдання подаються завдяки комп'ютерній програмі, яку необхідно буде завантажити на цій сторінці в конкурсний день. На даний час за посиланням   http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-695-20    варто спробувати демонстраційну програму, яка продемонструє можливості програми та приклади роботи з завданнями. Спробувати програму потрібно обов'язково (на випадок, якщо щось буде не зрозуміло). Щоб ознайомитись з вимогами до комп'ютерів, натисніть тут.

 

2. Вартість участі в конкурсі

Конкурс платний. Вартість участі у конкурсі (оргвнесок) для кожного учасника від навчального закладу складає 17 грн. 

Мінімальна кількість учасників від навчального закладу - 6 учнів

 

В цій рамці 11 - 16 жовтня  знаходитимуться посилання на архіви, в яких будуть конкурсні програми.

Достатньо буде на посилання натиснути і завантаження розпочнеться автоматично.

Посилання для завантаження конкурсних програм

Для 2-4 класів (перша група) : http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-1208-20

Для 5-8 класів (друга група) : http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-1206-20

Для 9-11 класів (третя група) : http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-1207-20

Щоб завантажити програми, достатньо натиснути на посилання. Завантаження розпочнеться автоматично.

 

 

 

3. Регламент проведення конкурсу

 • Конкурс проводиться в один етап  11-16 жовтня  (в будь-який з цих днів на вибір).

 • До 5 жовтня  (включно) навчальному закладу необхідно подати заявку на участь у конкурсі за адресою: zno.probne@gmail.com  Бланк заявки можна завантажити за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-22-20

 • Після отримання заявки, протягом трьох діб, (увага! навіть у вихідні дні) на Вашу електронну адресу (з якої надійшла заявка) буде надіслано реквізити (номер картки ПриватБанку) для сплати коштів за участь у конкурсі.

 • Отримавши реквізити, необхідно  до кінця доби 10 жовтня здійснити перерахування коштів (з терміналу,  Приват24, чи іншим відомим Вам способом) та, відсканувавши чек, переслати його нам за тією ж адресою zno.probne@gmail.com, вказавши в темі листа, що це чек про оплату та назву навчального закладу. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо написати нам на електронну адресу та вказати, о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок. 

 • 11-16 жовтня, в будь-який з цих конкурсних днів, необхідно зайти на наш сайт, на цю сторінку та завантажити архів з рамки  у якому буде 3 файли для 2-4, 5-8 та 9-11 класів, провести конкурс та надіслати нам до 19 жовтня поточного року файли зі звітами з комп'ютерів, на які були встановлені програми, попредньо заархівувавши їх. Файли мають розширення "mtxpr". Або надіслати самі папки, в яких знаходяться файли з результатами. Папка носитиме назву Resultat_Kozak_2019 (шлях: C:\Resultat_Kozak_2019). 

 • Електронні сертифікати учасників (увага! тільки електронні), куратора та переможців конкурсу надійдуть на вказану Вами електронну адресу не пізніше 15 січня наступного року (після зимових канікул). 

Отож, хронологія така:

1. До 5 жовтня (включно) подати заявку;

2. Отримати лист-відповідь з реквізитами для сплати;

3. До 10 жовтня (включно) перерахувати кошти та написати нам про це;

4. Отримати лист з підтвердженням та інструкціями подальших дій;

5. 11-16 жовтня (в будь-який з днів, на вибір шкільного куратора) провести конкурс;

6. До 19 жовтня надіслати результати учасників  на нашу скриньку zno.probne@gmail.com

7. В середині січня (не пізніше 15 січня) отримати електронні сертифікати, роздрукувати  та нагородити ними учасників конкурсу. 

 

 4.Як навчальному закладу стати учасником конкурсу

Призначити відповідальну особу (шкільного куратора), який заповнить та надішле заявку на нашу електронну пошту zno.probne@gmail.com, сплатить організаційний внесок, організує проведення конкурсу в начальному закладі, проводитиме з нами листування, надішле результати.

 

5. Учасники конкурсу

До участі в конкурсі запрошуються учні 2 -11 класів ЗНЗ, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ, позашкільних закладів,  які будуть об'єднані в три групи:

 1. 2-4 класи (наймолодші учні, для яких питання розроблені відповідно до їхньої вікової групи)
 2. 5-8 класи (ті учні, які ще не вивчали з історії періоду козаччини)
 3. 9-11 класи (ті учні, які уже вивчили козацьку добу)

Кожній з груп буде запропоновано свій підбір запитань та окрема комп'ютерна програма.

Мінімальна кількість учасників  – 6 учнів.

 

6. Вимоги до відповідальної особи (шкільного куратора)

Щоб ознайомитись з вимогами до відповідальної особи (куратора), перейдіть за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/index/vimogi_do_vidpovdalnoji_osobi_kuratora/0-68

 

7. Інструкція для відповідальної особи

До початку конкурсу

1. Спробувати демонстраційну версію програми для перевірки відповідності комп'ютерів до вимог програми.

2. Уважно та точно заповнити та надіслати заявку на конкурс на електронну адресу  zno.probne@gmail.com 

Увага! Не потрібно надсилати 2, 3 та більше листів одночасно. Цим Ви тільки погіршите ситуацію, оскільки заплутаєте нас. Зрозумійте, що коли надходить одночасно велика кількість листів, дуже складно. Були випадки , що реєстрували кілька листів та надсилали не одне повідомлення. Це викликає збій в роботі та тільки сповільнює її.  Достатньо буде одного листа. 

3. Регулярно (кожного дня) заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати реквізити для сплати оргвнеску

4. Дочекатись електронний лист-відповідь з реквізитами, до 10 жовтня (включно) сплатити оргвнесок, відсканувати чек та надіслати копію на електронну адресу zno.probne@gmail.com, не забувши вказати в темі листа назву навчального закладу та те, що це копія чека. Якщо кошти перераховані з Приват24, копії чека не потрібно. В такому випадку буде достатньо написати нам на електронну адресу та вказати, о котрій годині перераховані кошти та ПІБ того, з чієї картки здійснено перерахунок.  Якщо протягом 3-х діб реквізити не надійшли (це означатиме, що ми Вашого листа не отримали), надіслати нам заявку ще раз.  

5. Регулярно заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати листа з підтвердженням отримання коштів. Якщо протягом 3-х діб підтвердження не надійшло (це означатиме, що ми Вашого листа не отримали), надіслати нам копію чека ще раз.  

Під час конкурсу

1. В період 11-16 жовтня (в будь-який із вказаних днів) зайти на цю сторінку, завантажити з рамки програми, встановити їх на випробувані комп'ютери та провести конкурс.

2. В заявці скласти список учасників. Заявку Ви вже раз надсилали (при реєстрації), тепер надішліть її ще раз (заповнену), тільки тепер в ній впишіть список учасників по класам. 

3. Зібрати з усих задіяних комп'ютерів файли чи папки з файлами, заархівувати їх.

4. Надіслати одним листом:

 • заархівовані файли
 • заявку (ще раз, але тепер зі списком учасників) 

на нашу електронну адресу zno.probne@gmail.com до 19 жовтня не забувши вказати в темі листа назву навчального закладу та те, що це файли результатів учасників конкурсу.

5. Регулярно заходити на вказану в заявці електронну пошту для того, щоб  отримати листа з підтвердженням отримання файлів. Якщо протягом 3-х діб листа від нас не надійде, надіслати файли зі списком учасників нам ще раз. Не забути вказати у темі листа назву конкурсу, навчального закладу та те, що це файли конкурсу.

Після проведення конкурсу

1. Час від часу заходити на електронну пошту для того, щоб перевірити, чи не надійшов від нас лист з сертифікатами (електронні сертифікати учасників, куратора та переможців конкурсу надійдуть на вказану Вами електронну адресу не пізніше 15 січня).

2. Отримавши електронні сертифікати, перевірити їх на можливі помилки та відписатись нам, нагородити ними учасників.

Увага! Невиконання якогось із цих пунктів може призвести до негативних наслідків. Будьте коректними та виконайте все так, як вказано вище. 

 

8. Порядок проведення конкурсу

1. В будь-який з конкурсних днів, (з 11 - 16 жовтня), куратор завантажує програми (їх буде в архіві три: на 2-4, 5-8 та 9-11 класи) з цієї сторінки на сайті (тому є сенс внести її в закладки).

2. Скидає їх на всі комп'ютери, які пройшли випробування і відповідають нашим вимогам (вимоги описані нижче). Щоб перейти до вимог, натисніть тут.

3. У встановлений куратором час в межах конкурсних днів, під його наглядом, учні сідають за комп'ютери, запускають програму, вводять свої дані та, після перевірки їх куратором, розпочинають конкурс й відповідають на питання. Якщо на всіх учасників комп'ютерів не вистачає, дозволяється проводити конкурс в кілька підходів  до того часу, поки всі заявлені учасники не закінчать. Як куратор встановить черговість, залежить від нього. Нам це не важливо. Однак, від того, наскільки правильно учні запишуть своє прізвище, ім'я та клас залежить правильність внесення нами даних у сертифікати.

Увага! Один учасник може взяти участь у конкурсі тільки один раз.

4. В програмі встановлено час проходження конкурсних питань. Він становить 60 хвилин для кожного запуску програми. Якщо до закінчення часу не виконати всі завдання,   вікно програми закриється. Після цього учасник більше не матиме права ще раз відповісти на конкурсні запитання.

5. По закінченні конкурсу куратору потрібно зібрати файли зі звітами з усіх комп'ютерів, заархівувати їх та надіслати нам на електронну адресу: zno.probne@gmail.com 

Нагадуємо, що нам потрібно надіслати файли з розширенням "mtxpr", які знаходитимуться на всіх задіяних комп'ютерах. Вони розташовуватимуться  на дискові С та будуть носити назву Resultat_Kozak_2019 (шлях: C:\Resultat_Kozak_2019), чи можна надіслати самі папки з файлами конкурсу. 

Також, разом із файлами, необхідно ще раз надіслати заявку, тільки тепер її дозаповнити (вписати список учасників, які взяли участь у конкурсі)

Увага! Якщо на одному комп'ютері конкурсні завдання виконують по черзі кілька учнів, файли на кожного з них не потрібні. Їх просто не буде. Всі дані програма запише на один файл на тому комп'ютері, на якому встановлена. Потрібно стільки файлів, скільки комп'ютерів буде задіяно. Листа нам на електронну адресу потрібно надіслати до кінця доби 19 жовтня. В темі листа обов'язково необхідно вказати, що в даному листі знаходяться результати конкурсу та назву навчального закладу. 

6. Після надсилання результатів, відповідальна особа повинна протягом трьох діб регулярно заходити на електронну пошту, яка вказана у заявці як така, через яку вестиметься електронне листування. На протязі  трьох діб ми переглянемо Вашого листа та надішлемо підтвердження про його отримання. Також, якщо з даними буде щось не те, ми в листі про це повідомимо.  У випадку, якщо протягом трьох діб з моменту відправлення листа з файлами та списком відповіді від нас не надійшло (це означатиме, що листа ми не отримали з якихось причин), куратор повинен ще раз надіслати нам такого ж листа та знову очікувати три доби нашої відповіді. 

Увага! У випадку, якщо відповідальна особа надішле не всі результати, колектив "Шкільного порталу" не несе за це відповідальність. В такому випадку електронні сертифікати надійдуть тільки на тих учасників, результати яких до нас надійшли. 
 
Увага! Якщо у заявці було вказано 10 учасників від 1-ї  групи та 5 учасників від 2-ї, але з якихось причин в першій групі не з'явилось кілька учнів, а в другій групі є всі, відповідальна особа у супровідному листі повинна вказати про зміни, які стались. Кошти за учасників, які з будь-яких причин не з'явились в конкурсні дні чи відповідальна особа забула надіслати чиїсь результати, не повертаються. Однак, відсутніх учасників з 1-ї групи дозволяється замінити новими учасниками в такій кількості, як і ті, що не з'явились. Якщо заміна буде здійснена з 2-ї групи (тобто в 1-й групі тепер буде 8 учасників, а в 2-й - не 5 а 7), куратор повинен у супровідному листі на ці зміни вказати.  

Увага!  Файли з результатами самі до нас не надішлються. Їх обов'язково потрібно надіслати куратору до вказаного терміну (19 жовтня). У випадку, якщо файли до нас не надійдуть, організатор (колектив "Шкільного порталу") не несе відповідальність за неуважність куратора. В такому випадку сертифікатів учасники та куратор не отримають. 

7. Дочекатись нашого листа з електронними сертифікатами (не пізніше 15 січня). Якщо на 16 січня електронні сертифікати не надійшли, напишіть нам листа та вкажіть на це. 

 

9. Підведення підсумків конкурсу

 • За підсумками оцінювання, яке здійснить програма та за рішенням журі, учасників буде нагороджено електронними сертифікатами нашого порталу І, ІІ, ІІІ ступенів та електронними сертифікатами за участь.

 • Електронними сертифікатами також буде нагороджено куратора від навчального закладу. Вказані електронні сертифікати можна буде роздрукувати на будь-якому принтері (бажано кольоровому).

 • Електроні сертифікати надійдуть на вказану Вами електронну скриньку не пізніше 15 січня наступного року (після зимових канікул). Офіційні результати будуть опубліковані на нашому сайті в цей же період. Повідомлення про це буде опубліковане на головній сторінці нашого сайту. Слідкуйте за новинами. 

Увага! Сертифікати будуть тільки електронні. 

 

 

10. Вимоги до комп'ютерів

Програма працює на ОС Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10.  

Для роботи на Linux можна використовувати Wine.

Щоб перевірити, чи комп'ютер можна використовувати для конкурсу, Вам потрібно завантажити демонстраційну програму, запустити її та дати відповідь на 10 запитань. Таким чином ви не тільки протестуєте програму а й спробуєте на собі всі ті типи завдань, частину з яких ми використаємо в конкурсі. По закінченні демонстраційного тестування програма видасть результат та звіт для ознайомлення. Під час самого конкурсу звіту та результату не буде, але в демонстраційній програмі ми вставили звіт для того, щоб Ви проглянули його та переконались у правильності своїх відповідей та у тому, що Ви зрозуміли, як працювати з завданнями.
Також програма під час закриття створить файл, у якому будуть зашифровані дані про Ваш результат. Файл знаходитиметься на диску С у папці під назвою Resultat_Kozak_Dem (шлях:C:\Resultat_Kozak_Dem). Вам потрібно просто візуально перевірити, чи він є та видалити його (обов'язково), оскільки він для Вас не являє цінності і є тільки тестовим файлом для діагностики  комп'ютера на можливість брати участь у конкурсі. Якщо папка з файлом є, це означає, що на цьому комп'ютері можна проводити конкурс, якщо папка з файлом відсутня - цей комп'ютер задіювати не можна, оскільки Вам потрібно буде по закінченні конкурсу переслати нам файли, які створять конкурсні програми, на електронну пошту zno.probne@gmail.com  Вони нам потрібні, оскільки вони несуть закодовану інформацію про результати проходження конкурсу кожним учасником. Якщо файлів не буде, ми не зможемо опрацювати результати учасників з Вашого ЗНЗ і вони не отримають сертифікати.

 

 

11. Відеоінструкції кураторам 

1. Відео про те, як правильно заповнити заявку на конкурс "Я - козацького роду"

В цьому відео показано де завантажити заявку, як правильно її заповнити перший раз та другий, та показано куди її потрібно надсилати для реєстрації.

 

2. Відео про те, як продіагностувати комп'ютери для того, щоб у подальшому їх можна було використовувати для проведення конкурсу

В цьому відео показано: де завантажити програму для діагностики комп'ютерів, як з нею працювати та які комп'ютери підійдуть для проведення конкурсу, а які ні. 

 

3. Відео, яке показує, що і як Вам потрібно надіслати після проведення конкурсу на нашу електронну адресу 

В цьому відео Ви побачите: як закінчити конкурсне тестування, які файли нам потрібні та як вони виглядають, де їх можна знайти. Також Ви побачите що та як нам надсилати після закінчення конкурсу.

 

 

 

12. Посилання для завантаження заявки та програми для діагностики комп'ютерів  

Завантажити демонстраційну програму можна за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-695-20

Завантажити заявку можна за посиланням: http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-696-20

 

Будемо чекати Вашої заявки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020