Шкільний портал
Четвер, 16.05.2024, 19:50
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Програми [21]
Підручники та посібники [389]
Розробки уроків [1048]
Виховні заходи [250]
Реферати [0]
Презентації [88]
Інше [510]
Заявки [9]
Тестові завдання [2]
Відео [45]
Конкурс "Педагог-новатор" [3081]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 637
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інше

У категорії матеріалів: 510
Показано матеріалів: 171-180
Сторінки: « 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 50 51 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Конкурс "Педагог-новатор 2023"

Конкурсний матеріал №15

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Множення і ділення дробів. Математика 6 клас.  Веб-сторінка

Шановні вчителі та діти, тут ви знайдете приклади та задачі з математики (6 клас) за темою "Множення і ділення дробів" у вигляді живих аркушів. З ними зручно працювати, це інтерактивні робочі аркуші Live worksheets, які можна використовувати при дистанційному навчанні, для домашніх робіт, для роботи в класі на інтерактивній дошці. Їх також можна використовувати як завдання для самостійної роботи, завдання на повторення, узагальнення та підбиття підсумків даної теми.

Аркуші можна прикріплювати до різних завдань і запрошувати учнів до роботи.

Учням не потрібно реєструватися в сервісі, вони виконують запропоновані завдання там, де пропонує вчитель: у класрумі, по електронній пошті чи в соціальних мережах (Facebook, Viber, Twitter, Pinterest).

Учитель може переглядати відповіді учнів в особистому кабінеті.

Учитель може створювати класи і додавати до них учнів.

Інтерактивний робочий аркуш являє собою веб-сторінку, на якій розміщений навчальний матеріал і різного типу завдання для учнів. В даному випадку це приклади і задачі зростаючої складності з математики за 6 клас по темі "Множення і ділення дробів"

 

 

 

Інше | Переглядів: 278 | Завантажень: 110 | Додав: Ростислав | Дата: 23.06.2023 | Коментарі (3)

Конкурс "Педагог-новатор 2023"

Конкурсний матеріал №08

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Віртуальний музей як форма позаурочної діяльності при вивченні історії в умовах дистанційного навчання

Робота представлена у вигляді вебсайту, на якому розміщено

4 віртуальні музеї, створені за допомогою онлайн-сервісу Genial.ly: “Музей Єднання”, “Музей Конституції”, “Музей топоніміки “Вулиці м. Черкаси, названі іменами сучасних героїв”, “Музей Козацької слави”.  Ресурс може бути використаний вчителями громадянської та історичної освітньої галузі на уроках (історії, правознавства, громадянської освіти), в позаурочній діяльності (виховні години, заняття гуртків, тематичні позаурочні заняття тощо); як фрагментарно, так і серію занять з певної тематики.

Кожен музей складається з декількох кімнат. Кімнати сформовані за тематичними напрямками та містять систему цифрових продуктів у вигляді експозицій чи колекцій: відео матеріали, оцифровані документи, інформаційні плакати, тренувальні вправи, інфографіку,  презентації тощо.

 

 

 

 

Інше | Переглядів: 570 | Завантажень: 157 | Додав: Ростислав | Дата: 23.06.2023 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2023"

Конкурсний матеріал №07

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Інтерактивний опорний конспект STEM уроку "Маркетинг та дослідження. Шкільне соціальне підприємництво". Клас: 10-11

Предмет:

Технологія (вибірковий модуль «Шкільне підприємництво»);

Інформатика: модуль -"Графічний дизайн"

розділ "Основи композиції та дизайну" тема уроку: 

1.Поняття бренду, брендингу. Елементи фірмового стилю;

2.Створення логотипів. Брендгайд.  Брендбук.

Інтерактивний опорний конспект  створено в вигляді інтерактивного плаката  для використання під час дистанційних уроків інформатики та технології.

Конспект містить інтерактивні посилання на навчальні матеріали та сервіси для виконання практичних вправ. Розробка STEM уроку, бо  ця тема є в модулі “Шкільне підприємництво” з навчального предмета Технології .

Учні познайомляться з поняттями: брендінг, логотип, брендбук. Використовуючи онлайн сервіси навчаться створювати логотипи та формувати брендуки.

 

 

Інше | Переглядів: 299 | Завантажень: 143 | Додав: Ростислав | Дата: 23.06.2023 | Коментарі (6)

Конкурс "Педагог-новатор 2023"

Конкурсний матеріал №06

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Тематичні інтерактивні ігри-дії у вивченні Стародавньої історії. 6 клас НУШ

В даній роботі “Тематичні інтерактивні ігри-дії у вивченні Стародавньої історії. 6 клас НУШ” представлено ефективний спосіб реалізації компетентнісного потенціалу громадянської та історичної освітньої галузі в 6-х класах згідно з концепцією “Нова українська школа” шляхом використання тематичних інтерактивних ігор-дій.

Для зручності подання інформації електронний освітній ресурс представлено у вигляді вебсайту, на якому розміщено 4 тематичні ігри-дії з історії Стародавнього світу: "Життя людей у первісні часи", "Цивілізації Стародавнього Сходу", "Давня Греція та її сусіди", "Давній Рим та його сусіди" та інтерактивний плакат “Ідеї для проєктних, творчих, практичних робіт на прикладі розділу “Стародавній Рим та його сусіди”. 

Описано актуальність, можливості та переваги їх використання під час організації освітнього процесу, в тому числі із застосуванням дистанційних технологій, подано інструкції до застосування.

Окремим розділом в роботі описано можливості використання тематичних ігор-дій у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

В розділі “Ідеї для проєктних, творчих, практичних робіт на прикладі розділу “Стародавній Рим та його сусіди” запропоновані сучасні цікаві ідеї організації дослідницької, пошукової, практичної роботи учнів, наведено приклади їх застосування.

 

 

Інше | Переглядів: 512 | Завантажень: 181 | Додав: Ростислав | Дата: 23.06.2023 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2023"

Конкурсний матеріал №04

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Сайт «Поезія vs Музика». Класика по-сучасному. 9-11 класи. Українська література

Українська пісня як народна, так і літературного походження завжди хвилювала й цікавила наш народ, бо вона є яскравим прикладом нашої історії, культури, літератури й мистецтва взагалі. Звучання відомих і улюблених пісень в сучасній музичній інтерпретації наближає їх до кращого сприйняття сучасною молоддю. Підлітки краще пізнають українську літературу й пісню, коли вона стає їм близькою, зрозумілою й сучасною.

Даний сайт є спробою систематизувати українську класичну (і не тільки) поезію, яка звучить в сучасній музичній обробці, щоб полегшити роботу вчителя в підготовці до уроків і пошуку потрібної інформації, а також  щоб підлітки могли краще сприймати і запам`ятовувати програмові твори.

 

 

Інше | Переглядів: 849 | Завантажень: 517 | Додав: Ростислав | Дата: 22.06.2023 | Коментарі (4)

Конкурс "Педагог-новатор 2023"

Конкурсний матеріал №02

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Вебквест до Дня української писемності та мови «Мандрівка у минуле: найдавніші книги України», 9-11 класи. Українська мова

9 листопада кожного року в Україні відзначають День української писемності та мови.

Даний вебквест присвячений найдавнішим рукописним книгам України. Це коротенька мандрівка в давні часи нашого народу, часи зародження й формування письма.

Виконуючи завдання, учні ніби подорожують минулим і дізнаються багато нової для себе інформації про українську писемність. Тут відомості і про Нестора Літописця, і про київських князів, і про братів Кирила та Мефодія тощо. Це така своєрідна мандрівка в минуле у поєднанні з виконанням певних завдань. Школярі дізнаються багато цікавого про минуле та збагачують свої знання додатковими відомостями з української мови,  літератури, історії, мистецтва.

Така міжпредметна інтеграція сприяє ширшому ознайомленню з культурною спадщиною України і поглибленню додаткових знань.

 

 

Інше | Переглядів: 481 | Завантажень: 377 | Додав: Ростислав | Дата: 22.06.2023 | Коментарі (0)

ФОРМУВАННЯ ЗАГАЛЬНОКУЛЬТУРНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВ ЗАСОБАМИ КОЛЕКТИВНОГО МУЗИКУВАННЯ  В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МИСТЕЦЬКОГО ПРОФІЛЮ

З досвіду роботи з ансамблем бандуристі в загальноосвітній школі-інтернаті

Автор: Грицай Оксана Дмитрівна, вчитель бандури та вокалу Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради

Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради – це той куточок Тарасової землі, де формуються дитячі долі, розвиваються їх таланти та здібності, бо тут, як у звичайній школі, діти навчаються математиці, технологіям,  історії, біології, географії, вивчають українську та англійську мови, історію, хімію, фізику. Тут проходять цікаві виховні заходи, зустрічі  з  спеціалістами різних професій. Особливе місце тут відведено зустрічам з творчими, талановитими поетами, композиторами, виконавцями, хореографами. Діти із задоволенням ідуть на такі зустрічі, бо не в кожній школі можна побачити Володимира Гришка, Руслану Лижичко чи Руслану Лоцман, Ніну Матвієнко чи Василя Нечепу, Вадима Крищенка та багатьох інших відомих митців. А ще специфіка школи дозволяє дітям з першого класу розвиватись творчо, вони малюють, танцюють, співають, грають на музичних інструментах. Наші діти з великим задоволенням працюють у творчих колективах.

Навчання мистецтву проходить згідно навчального плану та програм, затвердженим  МОН України. Маємо музичний профіль (вивчення музичних інструментів: бандура, баян, домра, фортепіано та  постановка голосу). 

Народний художній колектив ансамбль бандуристів «Срібні струни» в цьому навчальному році налічує 12 учасників. Маємо шість годин на тиждень по навчальному плану та програмі для ансамблю бандуристів , затверджено МОН України. На заняттях колективу зустрічаємось чотири рази на тиждень. Двічі на тиждень по два уроки і двічі по одному уроку.

 

 

Підручники та посібники | Переглядів: 195 | Завантажень: 54 | Додав: Ростислав | Дата: 16.05.2023 | Коментарі (0)

Загальнокультурна  компетентність як один із чинників формування творчої особистості учня. Методична розробка

Автор: Бардадим Олена Миколаївна, вчитель бандури та вокалу Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради

Кожна дитина здатна до творчості. Шкода, що, народившись із природною здатністю творити, дитина поступово втрачає її. На жаль, це відбувається нерідко тоді, коли вчасно не формуються творчі здібності, не знаходяться стимули для їхнього розвитку. Ставши на шлях педагогічної праці, ми повинні відкрити здібності, таланти та обдарованості дитини.

Мотивація учнів до творчості є однією з основних складових навчально-виховного процесу, великий крок до формування загальнокультурної компетентності.

 

 

Підручники та посібники | Переглядів: 238 | Завантажень: 68 | Додав: Ростислав | Дата: 08.05.2023 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №433

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

YouТube канал  вчителя біології  «Біологія Онлайн»

На даний момент покращення та вдосконалення онлайн уроків - одне з найважливіших питань. Переглядаючи відео, слухаючи пояснення, сучасний учень краще сприймає матеріал ніж читаючи підручник. За потреби, можна повторно переглянути незрозумілий фрагмент.

YouТube канал  «Біологія Онлайн»  створений на допомогу вчителям біології та учням, для проведення уроків під час онлайн навчання.

Робота виконана за допомогою цифрової камери-окуляр для мікроскопа, розглянуто фіксовані мікропрепарати.

 

Інше | Переглядів: 1816 | Завантажень: 546 | Додав: Ростислав | Дата: 04.07.2022 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2022"

Конкурсний матеріал №429

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Майстер-клас класного керівника 11-А класу. Тема: Профорієнтація, як базисна складова системи виховної роботи в старшій школі

Майстер-клас на конкурс «Класний керівник року»

Під час майстер-класу можна ознайомити учасників із системою виховної роботи, щодо профорієнтації випускників, відпрацювання сучасних методів та прийомів профорієнтаційної діяльності, вдосконалення професійної майстерності класних керівників.

 

Інше | Переглядів: 522 | Завантажень: 156 | Додав: Ростислав | Дата: 04.07.2022 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024