Шкільний портал
Субота, 21.04.2018, 05:46
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурс "Педагог-новатор" 2016 року [146]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор 2017 року [171]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Наше опитування
Чи сподобалось Вам КА ПЗНО?
Всього відповідей: 2487
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Конкурс "Педагог-новатор" » Конкурс "Педагог-новатор 2017 року

Сайт учителя. Міжпредметні зв`язки на уроках української мови як засіб підвищення ефективності навчання
[ · Скачати дистанційно (Перейти) ] 27.06.2017, 21:44

Конкурс "Педагог-новатор 2017"

Конкурсний матеріал № 50

Назва матеріалу:

Сайт учителя. Міжпредметні зв`язки на уроках української мови як засіб підвищення ефективності навчання

Даний сайт представляє собою опис досвіду вчителя-філолога. В роботі представлені матеріали щодо використання міжпредметних зв`язківна урокахукраїнської мови. Також на сайті показано матеріали з позакласної роботи, що дає чітке уявлення про тісний зв`язок рідної мови з різними видами педагогічної діяльності вчителя.

В роботі проаналізовано не тільки власні здобутки й напрацювання з даної теми, а й показано матеріали роботи інших вчителів школи, завдяки чому можна мати уявлення про систему виховної й позакласної роботи в гімназії.

Робота є своєрідним дослідженням вказаної теми з широким представленням матеріалів, що стосуються використання міжпредметних зв`язків не тільки під час уроків, а й під час різноманітних заходів. Також проаналізовано наявність міжпредметного матеріалу в нових підручниках (2015-2016 років видання).

На головній сторінці сайту коротко показані всі ключові моменти теми, завдяки чому глядач має цілісне уявлення про роботу, а той, хто хоче ознайомитися більш детально, може подивитися опис досвіду нижче.

Ключові моменти теми (методи й форми роботи вчителя) стосуються не тільки вчителів-філологів, а й можуть застосовуватися вчителями будь-яких інших предметів.

Використання сучасним вчителем між предметних зв`язків на своїх уроках є початковим кроком до майбутньої інтеграції шкільних предметів. Знання і використання на даному етапі навчання вчителем між предметних зв'язків з кількох суміжних предметів надають широкі можливості в майбутньому, коли питання міждпредметної інтеграції буде вирішено і впроваджено в навчальний процес. Компетентний з різнихпитань педагог буде позитивно сприйматися учнями. А це в свою чергу підніме довіру і статус вчителя в очах і колег, і батьків, і суспільства.

На данному етапі сучасного життя мало знати і викладати свій предмет, треба бути добре обізнаним ще й інших предметів шкільного курсу. Бо сучасний учень часто цікавиться питаннями, які виходять за межі предмету, який викладає вчитель. І тому виникає потреба задовольнити запити школярів, давши максимум необхідної інформації для кращого розуміння матеріалу.

Щоб перейти та ознайомитись з матеріалами сайту вчителя, натисніть у верхньому лівому кутку сторінки посилання "Скачати дистанційно"

 

 

 

 

Категорія: Конкурс "Педагог-новатор 2017 року | Додав: Ростислав
Переглядів: 5461 | Завантажень: 3060 | Коментарі: 23 | Рейтинг: 4.3/15
Всього коментарів: 231 2 3 »
avatar
1
Цікавий матеріал для роботи!
avatar
2
Міжпредметна інтеграція - одна з  найактуальніших тем сьогодення. На мою думку, треба мати чималий досвід та творчу уяву, щоб поєднати фізику з українською мовою. Матеріал цікавий та корисний. Дуже сподобалося завдання про Ньютона wink
avatar
3
Дуже корисний матерiал для роботи! Обов'язково використаю на практицi. smile
avatar
4
Цікавий та корисний матеріал, у роботі вчителя обов'язково знадобиться.
avatar
5
Міжпредметні зв"язки завжди використовували ті вчителі, що намагалися зробити свої уроки нестандартними та цікавими. Матеріали з міжпредметної інтеграції дозволяють отримати в системі методи і форми роботи, що дозволять будувати урок таким чином, щоб формувати інтерес до навчання
avatar
6
Сучасний вчитель –це перш за все різнобічно розвинута людина, яка може дати чітку відповідь на
питання учнів: «А навіщо ми це вчимо? Де це нам знадобиться?»
Міжпредметнізв'язки є саме тим важливим засобом, який допоможе розкрити учням роль рідноїмови в опануванні основ наук (математики, фізики, літератури, історії тощо),
зрозуміти функціонування її в різних галузях людських знань. У матеріалах з
досвіду роботи автор показує,  що
впровадження міжпредметних зв’язків у навчально-виховний процес сприяє появі  в учнів готовності успішно розв’язувати поставлені
завдання, а саме: аналізувати, співставляти явища та події, простежувати
причинно-наслідкові зв’язки, робити висновки.
avatar
7
Міжпредметні зв'язки - актуальна тема сьогодення, даний матеріал дуже цікавий і деякі завдання можна використовувати і в початковій школі.
avatar
8
Сучасна освіта потребує якісних змін. Добре що є вчителі які знаходять цікавинки для викладання свого предмету. Я фахівець з іншого предмету і тому міжпредметні зв'язки вважаю важливою частиною викладання предмету.
avatar
9
Корисна добірка матеріалів, котрі можливо застосувати в роботі.
avatar
10
Тема актуальна на даному етапі розвитку нашої освіти. Цікаваий, конструктивний виклад матеріалу. Осоьливо сподобалась добірка завдань, бо сама люблю працювати на уроках із цікавими текстами.
1-10 11-20 21-23
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz