Шкільний портал
Субота, 18.05.2024, 12:28
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурс "Педагог-новатор" 2016 року [146]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор 2017 року [171]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор" 2018 року [192]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [0]
Конкурс "Педагог-новатор" 2019 року [217]
Конкурс "Педагог-новатор" 2021 року [321]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [437]
2022 р. Зорепад педагогічної майстерності [288]
2022 р. Кращий науково-методичний матеріал [123]
2022 р. Кращий інтернет-ресурс [26]
Конкурс "Педагог-новатор" 2023 року [580]
2023 р. Зорепад педагогічної майстерності [388]
2023 р. Кращий науково-методичний матеріал [150]
2023 р. Кращий інтернет-ресурс [42]
Наше опитування
Чи подобаються Вам наші конкурси
Всього відповідей: 638
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Конкурс "Педагог-новатор" » Конкурс "Педагог-новатор" 2021 року

У категорії матеріалів: 321
Показано матеріалів: 61-70
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 32 33 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №61

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу: 

«Краєзнавство як засіб формування національної свідомості вихованців». Позашкільна освіта

Проблема формування національної свідомості набула особливої значущості у суспільному житті сучасної України. Зумовлено це багатьма факторами, головними з яких є політична ситуація в Україні: суперечності між східними та західними областями, анексія Криму, що призвело до різкої зміни однієї ціннісної системи іншою. Зважаючи на те, що патріотизм завжди посідав важливе місце в системі цінностей української держави, варто звернути увагу на його місце в системі цінностей підростаючого покоління. Головним завданням педагога у вирішенні означеної проблеми є створення інноваційного позашкільного освітнього мікросоціуму спрямованого на розвиток краєзнавчих умінь і навичок, пізнання національної культури, традицій, звичаїв, природи, побуту населення рідного краю, виховання свідомого громадянина держави.

В інноваційному освітньому позашкільному мікросоціумі можна виділити модулі (функціональні вузли освітнього процесу): організаційно-методичний, освітній, пошуково-дослідницький, організаційно-масовий, модуль інновацій та колективно-компетентнісної взаємодії (К-взаємодії).

 

Підручники та посібники | Переглядів: 351 | Завантажень: 160 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2021 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №62

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

10 клас  Бінарний урок . Географія , іноземна (англійська) мова. Тема: Великобританія.

Учні після уроку  мають знати і вивчити: про економіку Великої Британії, як високорозвиненої країни Західної Європи;  працювати з різними джерелами знань; узагальнювати вивчений матеріал про культуру країни;на основі групової випереджаючої роботи мати систему знань про ЕГП, природні умови і ресурси, господарство, особливості демографії, культурного розвитку, звичаї та традиції населення, розвивати у собі пізнавальний інтерес до географії; розширити знання студентів про особливості економічного та соціального розвитку країни;зовнішньоекономічні зв’язки, поглиблювати вміння самостійно опрацьовувати матеріали періодичної преси та інтернет-ресурсів.

Після цього уроку учні вмітимуть працювати з картою та іншими джерелами; розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення, іноземного, в тому числі,; розвиваються творчі здібності учнів за допомогою ділової гри, учбової ситуації;учні  розвиватимуть в собі почуття поваги і толерантності до іншої країни, її народу і традицій.

Розробки уроків | Переглядів: 333 | Завантажень: 174 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2021 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №63

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Формування еколого-орієнтованого освітнього середовища шляхом організації роботи районної літньої екологічної школи (8-10 класи, екологія, біологія)

Сучасний світ стоїть на порозі глобальної екологічної кризи, серед багатьох чинників якої першочерговим є ставлення людини до довкілля, нерозуміння наслідків її втручання в навколишнє природне середовище. Вирішення екологічних проблем можливе тільки через екологічну освіту населення і в першу чергу підростаючого покоління.

Для забезпечення повноцінної екологічної грамотності дітей, заклади освіти мають сформувати еколого-орієнтоване освітнє середовище застосовуючи з цією метою сучасні продуктивні форми та методи навчання. Одним із ефективних шляхів формування такого освітнього середовища є здійснення екологічної освіти через організацію роботи літніх екологічних шкіл різних рівнів. Робота таких шкіл не тільки є ефективним засобом формування еколого-орієнтованого освітнього простору для здобувачів освіти, а й вирішує ряд важливих завдань в процесі забезпечення їх екологічної освіти.

Районну літню екологічну школу «Екос» для учнів 8-10-х класів закладів загальної середньої освіти Куп’янського району було організовано вперше в районі, а можливо і в Україні, з метою створення інноваційного освітнього простору у контексті Нової української школи, формування екологічної компетентності учнів відповідно до Державних стандартів базової і повної загальної середньої освіти, в межах реалізації спільного регіонального освітнього проекту «Освітньо-екологічний центр «Екологічна освіта майбутнього».

Інше | Переглядів: 459 | Завантажень: 239 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2021 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №64

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Тренінг для батьків «Арт-терапія в роботі психологічної служби з батьками» (4 класу)

На життя можна дивитися як на ряд щаблів, які треба подолати. І долаючи кожен, ми чомусь учимося. Батьки, повинні усвідомлювати важливість ролі виховання дітей, пріорітетів у вихованні та труднощів, що постають у спілкуванні з дітьми.

Арт-терапія – лікування мистецтвом. Мистецтво – невидимий місток, що поєднує два протилежні світи: фантазії та реальності.

Заняття неструктуроване, воно складається з окремих вправ арт-терапії («Долоньки», «Лялька-мотанка», колаж, кольоротерапія (малювання пальчиками), фототерапія) за допомогою яких відбувається профілактичний та корекційний ефект.

 

Інше | Переглядів: 252 | Завантажень: 156 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №65

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

«Використання цеглинок LEGO учнями початкових класів з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання за програмою НУШ». Збірник практичних матеріалів

Збірник містить вправи та ігри, спрямовані на формування ключових компетентностей у дітей початкової школи  з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання за програмою НУШ.

Використання методики «Шість цеглинок» на уроках української мови і літературного читання, математики та на уроках з інтегрованого курсу   «Я досліджую світ»

Збірник стане  в нагоді  школярам та вчителям початкової ланки спеціалізованих класів, батькам, студентам вищих педагогічних закладів.

Підручники та посібники | Переглядів: 379 | Завантажень: 177 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2021 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №66

Номінація: "Зорепад педагогічної діяльності"

Назва матеріалу:

«Розвиток  пізнавальної  діяльності учнів в умовах реалізації Нової української школи». Майстер-клас

Мета:  популяризувати досвід роботи з теми «Розвиток пізнавальної діяльності учнів в умовах реалізації Нової української школи»;  показати стратегію змін навчально-виховного процесу Нової української   школи ; ознайомити із вправами з використанням наборів LEGO, спрямованими   на формування ключових  компетентностей учнів початкової школи; ознайомити з методами і  засобами навчання для реалізації змісту уроку.

Інше | Переглядів: 527 | Завантажень: 216 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2021 | Коментарі (3)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №67

Номінація: "Зорепад педагогічної діяльності"

Назва матеріалу:

Урок з трудового навчання за темою «Вишивка шовковими стрічками. Технологія виготовлення мініатюри Лугові квіти» . 7 клас.

Вишивка шовковими стрічками – це народне мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство поколінь, яке створювались протягом віків народними майстринями. Наше завдання- не розгубити його, передавати це диво наступним поколінням.

Сучасні майстрині використовують вишивку шовковими стрічками як для оздоблення одягу, головних уборів і аксесуарів, так і для прикрашання побуту.

Урок з трудового навчання за темою «Вишивка шовковими стрічками. Технологія виготовлення мініатюри Лугові квіти» - сучасне бачення використання художньої вишивки шовковими стрічками . Містить поетапну фото-презентацію виготовлення виробу.

Розробки уроків | Переглядів: 272 | Завантажень: 142 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №68

Номінація: "Зорепад педагогічної діяльності"

Назва матеріалу:

Урок з трудового навчання за темою «Вишивка шовковими стрічками. Технологія виготовлення квітки» 7 клас. 

Вишивка шовковими стрічками – це народне мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство поколінь, яке створювались протягом віків народними майстринями. Наше завдання- не розгубити його, передавати це диво наступним поколінням.

     Чи бачили ви вишиванки, вишиті шовковими стрічками ? Можливо хтось скаже мені, що це зовсім інший вид мистецтва ? Але я не згодна з вами. Наш час не стоїть на місці. Змінюються форми і методи виготовлення одягу, з’являються нові технології пошиву та оздоблення одягу. Класичні вишиванки на віки залишаться прикладом кропіткої праці народних майстринь, але наше покоління зробило новий крок в цьому напрямку.

  Давайте разом зробимо вишиванку вишиту шовковими стрічками.

Вишивка шовковими стрічками – це народне мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство поколінь, яке створювались протягом віків народними майстринями. Наше завдання- не розгубити його, передавати це диво наступним поколінням.

     Чи бачили ви вишиванки, вишиті шовковими стрічками ? Можливо хтось скаже мені, що це зовсім інший вид мистецтва ? Але я не згодна з вами. Наш час не стоїть на місці. Змінюються форми і методи виготовлення одягу, з’являються нові технології пошиву та оздоблення одягу. Класичні вишиванки на віки залишаться прикладом кропіткої праці народних майстринь, але наше покоління зробило новий крок в цьому напрямку.

  Давайте разом зробимо вишиванку вишиту шовковими стрічками.

Розробки уроків | Переглядів: 304 | Завантажень: 164 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2021 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №69

Номінація: "Зорепад педагогічної діяльності"

Назва матеріалу:

 

2 клас, читання, робота з дитячою книгою та інформацією. Тема: Формування умінь розрізняти дитячі книжки за типом видання.

Урок розроблено із застосуванням нестандартних форм роботи, які органічно поєднуються із засвоєнням матеріалу, що сприяє формуванню загальноінтелектуального, творчого потенціалу та розвитку читацької компетентності молодших школярів.

Розробки уроків | Переглядів: 642 | Завантажень: 233 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2021 | Коментарі (6)

Конкурс "Педагог-новатор 2021"

Конкурсний матеріал №70

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Електронні книжки для читання та слухання як засіб розвитку мовленнєвих навичок учнів. Начальний предмет: читання. Клас: 1-2

Посібник «Електронні книжки для читання та слухання у 1-2 класах» створений для діяльності «Слухання». Під час цієї діяльності учні слухають текст та працюють над усвідомленням почутого. Завдяки слуханню діти розвивають правильну вимову, виразне читання, вчаться сприймати інформацію на слух, розвивати аудіальну репрезентативну систему.

Зміст посібника:

- Екологічні твори (6 оповідань)

- Вірші Г. Бойка (11 віршів)

- «Лісові казки» М. Сладкова (4 казки)

- «Лісові розмови»  М. Сладкова (8 казок)

Підручники та посібники | Переглядів: 616 | Завантажень: 176 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2021 | Коментарі (4)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024