Шкільний портал
Вівторок, 14.05.2024, 17:18
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурс "Педагог-новатор" 2016 року [146]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор 2017 року [171]
Натисніть, щоб ознайомитись з матеріалами
Конкурс "Педагог-новатор" 2018 року [192]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [0]
Конкурс "Педагог-новатор" 2019 року [217]
Конкурс "Педагог-новатор" 2021 року [321]
Конкурс "Педагог-новатор" 2022 року [437]
2022 р. Зорепад педагогічної майстерності [288]
2022 р. Кращий науково-методичний матеріал [123]
2022 р. Кращий інтернет-ресурс [26]
Конкурс "Педагог-новатор" 2023 року [580]
2023 р. Зорепад педагогічної майстерності [388]
2023 р. Кращий науково-методичний матеріал [150]
2023 р. Кращий інтернет-ресурс [42]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 3751
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Головна » Файли » Конкурс "Педагог-новатор" » Конкурс "Педагог-новатор" 2019 року

У категорії матеріалів: 217
Показано матеріалів: 51-60
Сторінки: « 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 21 22 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 51

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Проект в рамках трудової акції "Юннатівський зеленбуд"  на тему «Створення «Зеленого класу для НУШ».

Мета: інтеграція екологічної складової до системи освіти та виховання, спрямованої на різнобічну підготовку підростаючого покоління через  створення проекту «Зелений клас для НУШ» на території закладу

 

Головна ідея створення «Зеленого класу» - проведення уроків інтегрованого курсу початкової школи,  образотворчого мистецтва, праці, основ здоров'я, природи, біології, географії, гурткових та позакласних занять, виховних годин.

Використання «зеленого класу» перегукуються з ідеями видатного педагога Василя Олександровича Сухомлинського. Тим самим що є демонстрацією актуальності ідей великого вчителя в сучасній школі. Адже відомо, що діти з задоволенням навчаються на свіжому повітрі, є активнішими під час занять, краще засвоюють матеріал, мають позитивний емоційний стан.

Учні  залюбки відвідують зелений клас на перервах та після уроків; він став улюбленим місцем їх спілкування. Зрештою, «Зелений клас» став не тільки окрасою подвір’я школи, а ще місцем проведення батьківських зборів, засідань методичних об’єднань та прикладом.

Інше | Переглядів: 554 | Завантажень: 271 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 52

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Освітній портал "Інтернет-школа педагога ХХІ століття"

Аналіз теорії і практики формування інформаційної компетентності вчителів-предметників свідчить про наявність протиріч - між затребуваністю в сучасній цивілізації інформаційно грамотної особистості і недостатнім рішенням проблеми в системі методичної роботи навчальних закладів; між актуальністю формування інформаційної компетентності вчителя і недостатнім рівнем мотивації педагогів до розвитку власної інформаційної культури. 

З метою ліквідувати цифровий розрив між вчителем та учнем та  надати вчителям реальні можливості для переходу до нової парадигми освіти, наочно продемонструвати переваги інноваційного навчання, ми створили освітній портал «Інтернет-школа педагога ХХІ століття». Портал відкриває можливості перед вчителем, що прагне до змін, почати впровадження інноваційних рішень вже зараз,  надає чіткі конкретні рекомендації щодо реформування кожного етапу традиційного уроку.

 

 

Інше | Переглядів: 428 | Завантажень: 287 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 53

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

 

«І. Котляревький. Драма «Наталка Полтавка». Почуття возвеличують людину». Розробка уроку з презентацією  з української літератури для 9 класу.

 

Нова українська школа ґрунтується на педагогіці партнерства, яка передбачає рівність позицій партнерів, шанобливе ставлення один до одного з урахуванням реальних можливостей. Освіта набуває нової якості, учитель перестає бути носієм об’єктивного знання.

Сучасні школярі із величезною цікавістю сприймають матеріал уроку, коли учитель застосовує ІКТ – такий урок набуває високої ефективності і полегшує начання  учнів. Основною метою використання ІКТ на уроці  є досягнення поглибленого розуміння та осмислення навчального матеріалу, образне сприйняття, посилення емоційного впливу матеріалу на особистість учня. Все це відбувається за рахунок відео- та аудіокоментарів, історичних фільмів, мультфільмів, віртуальних екскурсій до музеїв письменників, презентацій до уроку, які представлені в електронному варіанті через сучасні електронні інструменти.

Залучення технологій з використанням мобільного телефону на уроках додатково заохотить школярів до вивчення матеріалу уроку. За допомогою QR-кодів тв браузеру доповненої реальності Blippar можна урізноманітнити навчальний процес кодування посилань на домашні завдання чи практичні вправи, проведення квесту.

Розробки уроків | Переглядів: 787 | Завантажень: 243 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (1)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 54

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок «Найпростіші показникові нерівності» з  алгебри в 11 класі з використанням ІКТ.

Урок «Найпростіші показникові нерівності» з  алгебри і початків аналізу в 11 класі, з використанням он-лайн сервісу https://learningapps.org/ та інтерактивної дошки. Конспект уроку+ презентація.

 

 

 

 

Розробки уроків | Переглядів: 2714 | Завантажень: 392 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (7)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 55

Номінація: "Кращий науково-методичний матеріал"

Назва матеріалу:

Збірник з математики для 6 класу «Актуалізація опорних знань учнів з теми «Звичайні дроби та дії над ними».

 

Основною метою вивчення розділу « Звичайні дроби та дії над ними» учнями 6 класу  є розвиток, збагачення і поглиблення знань  про звичайні дроби  і дії над ними, числові й буквені вирази, величини та їх вимірювання, рівняння і нерівності.    

В даному збірнику подано завдання для актуалізації опорних знань, встановлення рівня навченості  учнів через написання математичних диктантів, самостійних  та  контрольних робіт. Завдання математичних диктантів розраховані на 3-5 хвилин початку уроку для  оптимізації опитування та повторення матеріалу  попередніх уроків для кращого сприйняття нового матеріалу.

 Також у збірнику подано розробки уроків:

1.«Узагальнення і систематизація знань учнів» ( на дії І ступеня зі звичайними дробами),

2. «Розв’язування вправ на всі дії зі звичайними дробами» ( на всі дії зі звичайними дробами)

Для мотивації вивчення учнями даного розділу в збірнику подано «Методичний порадник «Методи розв’язування  задач розділу  «Задачі на всі дії зі звичайними дробами» в зовнішньому незалежному оцінюванні за 2010-2019 р.р.»

Розробки уроків | Переглядів: 710 | Завантажень: 261 | Додав: Ростислав | Дата: 29.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 56

Номінація: "Кращий інтернет-ресурс"

Назва матеріалу:

Сайт шкільної бібліотеки.

 

На сайті шкільної  бібліотеки,  на головній  сторінці, можна познайомитись с постами, що розповідають про життя шкільної бібліотеки, про  бібліотечно – інформаційну систему України, посилання на  сайти обласних бібліотек України, про електронну бібліотеку .

На сторінці «Про бібліотеку» всім бажаючим можна познайомитись з даними про бібліотеку і завідувача бібліотекою, правилами користування бібліотекою, заповідями для читачів, документами за період 2017 – 2018 н.р., 2018 – 2019 н.р.

На сторінці «Заходи» знаходяться сценарії різних заходів та фото, відео, аудіо матеріали.

Сторінки «Скарбнички» розповідають про народну творчість, розумні книжки; про артистів, які є прикладом  для учнів, як виразно читати вірши та гарно співати пісні; про цікаві та дивні факти у світі, а відеокалейдоскоп представляє дуже  красиві музичні кліпи.

Сторінки «Роботи учнів» представляють  відео, фото матеріали , презентації , твори, вірші, виставки малюнків  школярів.

Сторінки «Бібліотекопедії» включають в себе віртуальну бібліотеку, віртуальні виставки, проекти «Ми славимо тебе, Україно»  і «Читай, слухай, дізнавайся про країни Євросоюзу», електронні підручники, електронні книжки, QR – сторінку, інтерактивні плакати, інтерактивні ігри, буктрейлери.

Інше | Переглядів: 1311 | Завантажень: 849 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (19)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 57

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

 

«Коло і круг». Конспект уроку математики. 6 клас.

Мета уроку узагальнити та систематизувати знання учнів про коло, круг та їх елементи; закріпити вміння та навички находити довжину кола та площу круга за формулами; активізувати пізнавальну діяльність учнів шляхом розв’язування задач прикладного характеру.

Урок проведений з використанням інтерактивної дошки, Інтернет-ресурсами  та qr кодами. В додатках відеоматеріал проведеного уроку.

Розробки уроків | Переглядів: 663 | Завантажень: 211 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 58

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок з інформатики. Тема: Копіювання, переміщення й вилучення даних. Автозаповнення. Типи даних і формати їх подання. Форматування даних, комірок і діапазонів комірок. Практична робота № 3. Уведення даних і форматування таблиць у середовищі табличного процесора. Клас: 11

На уроці повторюємо все, що знаємо про табличні процесори, використовуючи тестову оболонку Test-W та інтерактивні вправи на сервісі learningapps, за допомогою ребусів дізнаємося тему нашого уроку, новий матеріал розповідають представники груп.

У практичній частині уроку діти отримують завдання скласти кросворд засобами Excel, але всі слова та їх значення зашифровані QR-кодами та їх ще треба зіставити одне з одним.

Розробки уроків | Переглядів: 629 | Завантажень: 272 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 59

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Урок алгебри в 9 класі. Арифметична прогресія. Розв’язування задач.

Урок  узагальнення та систематизації знань з елементами проектної діяльності та використання інфомаційно-комунікаційних технологій.

 

Перша умова, якої треба дотримуватися в математиці, – це бути точним.     Друга – бути чітким, і  наскільки можливо, простим.

Тому на уроці просто, чітко і з легкістю учні узагальнюють знання з теми: « Арифметична прогресія», закріплюють навички обчислення елементів прогресії, усвідомлюють зв’язок математики з  фізикою та біологією та  практично застосовують тему на прикладах історичних задач

Розробки уроків | Переглядів: 750 | Завантажень: 199 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Конкурс "Педагог-новатор 2019"

Конкурсний матеріал № 60

Номінація: "Зорепад педагогічної майстерності"

Назва матеріалу:

Конспект уроку у 7 класі з трудового навчання. Варіативний модуль. Технологія виготовлення виробів, оздоблених  мережками.

Стрімкий розвиток технологій змінює світ у бік інформатизації, що обумовлює заміну традиційних способів діяльності на способи мислення, уміння виявляти творчість та ініціативу. Формує в учнів здатність до самостійного конструювання знань і способів діяльності.

Урок з підприємницьким тлом знайомить учнів з етапами проектування, вимогами до проектування виробів. Розвиває вміння аналізувати інформацію, узагальнювати, робити висновки.

Розробки уроків | Переглядів: 425 | Завантажень: 197 | Додав: Ростислав | Дата: 30.06.2019 | Коментарі (0)

Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © 2024